Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol kezdjem? Van 1 csaj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdjem? Van 1 csaj aki tetszik nekem bemutatkozás megvolt már mi a 2. lépés hívjam el mekibe vagy csak sétálni vagy hogy?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én időben nagyon ciki volt mekibe lányt elhívni most nem tudom mi a helyzet de inkább ne oda vidd. A séta nem rossz de valamivel kombináld pl találkoztok valahol közösen elsétáltok oda ahova vinnéd kávéztok,beszélgetek,vagy valamit játszotok pl billiárd ha szeret billiárdozni s utána hazafelé szintén kísérd egy darabig s beszélgettek.
2010. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mit mondjak neki? Nem jössz sétálni vagy mit?
2010. szept. 7. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan. a csajok se szeretik/értik mindig a rejtett, burkolt szövegeket :D ha jól alakul minden rögtön igent mond, ha meg el kezd mentegetőzni, nem biztos, hogy akarja. De én mindenképp azt mondom, hogy hajrá, vidd el sétálni.

sok sikert

2010. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Séta legyen az első, amekit meg felejtsd el. Légy úriember.
2010. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!