Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Buliba lazán vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Buliba lazán vagy kihívóan öltözzön egy lány?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt:

1) kényelmes cipő, semmi extra felső, farmer

2) magassarkú, kivágott felső és csini gatya/miniszoknya


19/L


2009. okt. 2. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
legalább akkor ha buliba megy, öltözzön már nőnek a nő...
2009. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom, hogy én a másodikat preferálom, de egyszerűen nem 'hódítok' vele, más meg az elsőt és mégis megy neki, akkor arra mit mondasz...? :S (tudom, velem akkor a baj)
2009. okt. 2. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Mindenképpen a második, nem csak buliban. És ahogy az első írta, egy nő legyen mindig, mindenütt nő!!!
2009. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

De egy nő nem a pics@mutogatós szoknyától, a kivágott felsőtől és a tűsarkú cipőtől lesz nő.


21/l

2009. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Öltözzön úgy, ahogy neki jólesik.
2009. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kihívóan öltözz, amúgy a stílusod szerint!
2009. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem a ruha teszi az embert! Van aki kiöltözve se néz ki jól és észre se veszik és olyan is van akinek semmi extra ruha se kell hozzá, mégis bomlanak utána a pasik! Úgyhogy mindenki olyat vegyen fel amiben jól érzi magát!
2009. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem attól lesz egy nő nő, ha alig takaró ruhában van. egyébként láttam már olyat, nem is egyszer bulikban, hogy farmeres-tornacipős lányok körül csak úgy zsongtak a pasik, a tűsarkúsakat meg le se tojták...
2009. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha hódítani akarsz, öltözz úgy - de döntsd el, kit akarsz meghódítani.

Ha szeretnéd, hogy egyszerre négyen ugorjanak rád azonnal, akkor derékig érő szoknya, bugyi nélkül, felül egy hasig érő póló, alatta semmi más.

Ha szeretnéd, hogy egy kicsit komolyabban vegyenek, akkor valami szolidabb, de érdekes ruha.

És tényleg olyan, amiben te is jól érzed magad.

2009. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
első vagyok, tőlem akármit mondhattok én szeretek jól kinézni egy buliban, nem a pasik miatt mivel régóta van párom hanem magam miatt, mert én úgy érzem magam jól ha tudom hogy igazán szép vagyok.
2009. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!