Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzön egy lány...

Hogyan öltözzön egy lány d´n´b stílusban? (drum and bass, a gyengébbek kedvéért xD )

Figyelt kérdés
Mármint az öltözeten kívül értem a piercingeket, kiegészítőket. Köszi előre is :)))
2009. aug. 16. 22:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Hú, valószínűleg én már nagyon öreg lehetek, mert gőzöm sincs mi az a drum and bass stílus... Most már kíváncsi lettem viszont.:)

(Boccs az off-ért, tudom hogy nem segítettem)

2009. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Én sem tudom de Úgyhogy a gyengébbekehez tartozom....
2009. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%

Nincs kötöttség h hova szúratsz pc-t, lehet septumod, akk fülporcban is lehet ékszer, mondjuk sztem tágító is elférne ha engedik szüleid..^^


19/F

2009. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2009. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Kösziii a válaszokat,mégha semmit se tudtam meg az elso 2-bol xD És amúgy már tágítom a fülem,csak nem merem túl nagyra, nehogy aztán más fülbevalót ne tudjak bele tenni :S... ill. a negyedik "válaszolónak": http://www.youtube.com/watch?v=g7xsmBk0jq4&feature=related -imádom :)))
2009. aug. 16. 23:36
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

www.drumnbass.lapunk.hu


ez az én oldalam

2009. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%
zöldre/kékre festett haj, vmi rikító színű öv, meg nemtudom. a lényeg hogy darkos alap, rikító cuccokkal.
2009. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

nincs olyan hogy dnb stílus...

öltözz olyan cuccokban, nézz ki úgy, ahogy akarsz. ha szereted az extrémebb ruhákat, kiegészítőket hordd azokat. de ne erőltesd ezt a dnb stílus elnevezést... aki ezt mondja magáról arról az emberek akik évek óta szeretik ezt a zenét, és úgy ismerik minden egyes alfaját mint saját magukat, hajlamosak azt gondolni, hogy csak divatból szereti ezt a muzsikát.

legyél egyedi, nincs rosszabb egy bulin a "nagyon egyedi", de valahogy mégis ugyanúgy kinéző, 16,17 éves ikszelgetőknél. ne tedd nevetségessé magad.

2009. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
37%
pff még jó hogy épp eszek, de sikerült elvenned az étvágyam ezzel a fültágítós beírásoddal. Szerinted az szép? Undorító...
2009. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%

szerintem te hülye vagy! nem értem ha drumot hallgatsz,annak mi köze van ahhoz,hogy milyen ruhát hordj!?teljesen hülyeség ez az egész!

én is hallgatok drumot,technot,és nőiesen öltözöm.szerinted az öltözködésedből le fog jönni h mit hallgatsz?

vagy nem értem miért érdekel ez ennyire!?

2009. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!