Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy tetszek-e valakinek? Ha csak gyakran néz rám, figyel az jelentheti azt? Vagy közel sem biztos, hogy azért néz, mert bejövök neki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy egy picit közel enged magához, ha zárkózott személyiség.
2013. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetsz vele akkor az természetes dolog hogy rád néz,egyéb esetben viszont igen,tetszel neki
2013. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lenne még egy kérdésem. Ha viszont nekem is tetszik és szerintem ő ezt tudja, mivel eléggé zavarban vagyok, amikor meglátom, és állandóan lesütöm a szemem, (gondolom ebből biztosan sejti...) , akkor mi lehet az akadálya annak, hogy nem kezdeményez csak figyel, és nem tesz valami konkrétabb lépést? Lehet hogy csak azért néz, mert tudja hogy nekem tetszik?
2013. máj. 19. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,az is lehetséges.
2013. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2013. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor kezdeményeznék, ha tudnám, hogy biztosan tetszem neki.
2013. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tori :-) válasza:
Szerintem lehet esélyed nála.Velem ugyanez volt,és képzeld egy évig tartott,de kiderült hogy tetszek neki.Én azt ajánlom,ne add fel.
2015. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!