Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökéletes Barátnő Projekt? 17L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes Barátnő Projekt? 17L

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék teljesen megváltozni. A maximumot kihozni magamból!

Szerintetek mi kell ahhoz, hogy olyan lány legyek, akivel ha egy fiú megismerkedik, randizik vele, ne gondoljon más csajokra? Nagyszerű barátnő, és később feleség legyen?12 hetem lesz, hogy a célomat elérjem.

Idáig ezeket tűztem ki:

-külsőmön nagymértékben változtatni szeretnék, magasságomhoz mérten az optimális súlyomat elérni, ami -20 kg-ot jelent. Ezt sporttal és egészséges étkezéssel érem el.

-megtanulok sütni, főzni, szerintem ez nagyon fontos a ma világban is.

-sokat olvasok, megnézem a filmes világ alapműveit is, hogy művelődjek.


Egyéb ötletek? :)

Ja, és ha esetleg más lányoknak van kedve csatlakozni, nyugodtan megtehetik.

17L


2013. máj. 19. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen tv-műsorban lesz?
2013. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tuti módszer, ha megnyered a lottó ötöst. Akkor maradhat a plusz 20kg, maradhatsz műveletlen és főznöd sem kell megtanulni.
2013. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez igen, bár lemaradt a nem leszel akaratos és nem akarsz mindenféle drága kacatot kizsarolni.
2013. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy halott ügy

Persze jó ha változtatni akarsz, de úgy érzem ki akarsz cska fordulni magadból. Nem lesz jó vége, szerintem sikerülni se fog. Nem magadat fogod adni utána stb stb. Arról nem is beszélve, hogy 12 hét alatt fogyni 20 kg-ot...

2013. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
figyelj ez srác függő hogy kinek mi a tökéletes... de a legtöbb bunkónak csak a külső számít... nem tudom én nem vagyok az a fajta de vissza térve rád: az is számít hogy milyen korú pasit akarsz!
2013. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menj el nyárimunkára pl. Tescoba és pénzt is tudsz keresni!:)
2013. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne más miatt akarj változni,hanem magad miatt.


Az utolsópont nagyon jó ötlet :)

2013. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*utolsó pont
2013. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaj már, azért nem akarom teljesen más ember lenni! Magamból akarom a legtöbbet kihozni! Szeretem magamat, és nem cserélnék mással, de tudom, hogy a mostani állapotomban nem tudnék sokáig megtartani egy srácot, mert taszító vagyok.
2013. máj. 19. 19:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha főzni tudsz az jó pont. Na meg ne hisztizz minden szarság miatt mert az idegölő tud lenni!
2013. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!