Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom eddig mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom eddig mindig kényes, finomka, "tökéletes" lányokkal járt én pedig egyszerü vagyok akkor működhet a kapcsolat hosszú távon? Miért van velem ha nem én vagyok az ideálja?

Figyelt kérdés
Nem vagyok igénytelen de előfordul hogy nincs rajtam smink vagy elkenődik, kilyukad a zoknim vagy valami hiba becsúszik. Az exei viszont tökéletesek voltak. Mit akarhat akkor egy ilyentől mint én?

2013. máj. 16. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon van a hangsúly, hogy az exei. Vagyis hiába voltak ők "tökéletesek", mégsem működött velük a kapcsolat, különben nem lennének exek. :D Lehet, hogy ő is rájött, hogy egy normális, okos, kevésbé kényes lánnyal tudja elképzelnia jövőjét, úgyhogy ne aggódj, örülj inkább. :)
2013. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csonti95 xD ***** válasza:
100%
Valszeg rögtön szakítani fog, amint meglát rajtad egy lyukas zoknit :D
2013. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
:D Azok a lányok sem tökéletesek, ne aggódj! Vagy gondolod, az ő lábukon sose lyukadt ki még zokni, a hajuk sose áll pocsékul, sőt még a wc-ből is rózsaillat jön utánuk? :)
2013. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán elege van a tökéletesből, ami nem is tökéletes!

Ha veled tölti az idejét lehet, hogy bejössz neki.

Ha azonban reklamál azért, mert nem vagy tökéletes, meg kell gondolni, hogy te viszont vele töltsd e az idődet.

2013. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak te látod őket tökéletesnek.


Honnan tudod hogy nem volt büdös a szájuk állandóna,vagy fürdeni csak parfümmel fürödtek? És azt,hogy az ágyban nem-e csak feküdtek fadarabként?Vagy hogy a zcskóslevest is csak recept alapján tudták megcsinálni,vagy még azt se,mert letörik a műkörmük?


Ugye hogy mégse olyan nagy baj a lyukas zokni vagy a sminknélküliség? (off: mitől lennél csak sminkkel szép)

2013. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megváltás lesz számára, ha nem a külsőddel vagy elfoglalva egész nap, hanem egy melegítőben is elmész vele fagyit enni, ha ahhoz van kedvetek. A férfiak a sminket nem igényességnek tartják, ezt elhiheted!
2013. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hahahahaaa ! Dehogy voltak tökéletesek. Mégsem velük van a nagy tökéletesség ellenére. Te látod őket annak. Te is épp olyan tökéletes vagy !
2020. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!