Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már megrögzötten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már megrögzötten szerelmesek egy "külsőbe"?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt találkoztam vele, első látásra bele szerettem. Aztán megismerkedtünk és elég sok időt töltöttünk együtt. Volt időm rá hogy megismerjem mennyire kiállhatatlan és szolidaritásképtelen személyiség. Tehát mint emberben nagyot csalódtam benne, még is hosszú évek utána is a külsejéért teljesen oda vagyok. Régebben mikor többet érintkeztünk, szinte minden nap gondoltam rá. Az utóbbi években kikerült a látókörömből de még így is sokszor jut az eszembe. Szinte minden megvan benne amitől valaki tetszik nekem. Szóval végső soron tudom hogy milyen, és nagyon nem bírom emiatt, viszont a kinézetéért még mindig annyira oda vagyok hogy az valahogy "elnyomja" ezt az érzést. Mellékesen semmi esély nincs rá hogy kettőnk közt legyen valami.
2013. máj. 19. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.Nem voltam, és nem is leszek. Nekem több kell egy férfiből mint egy kigyúrt váz.
2013. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam.
2013. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont forditva. Egy csaj személyiségébe szerettem bele. Külsôre is szép. De miután megismertem azután szerettem bele a személyiségébe.
2013. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem,de ismerek olyat aki külsőre kirívóan szép,de olyan szemét,hogy senkinek nem kéne aki ismeri is.
2013. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Más módon, de igen, de ez tök mást jelent. Mindig is imádtam a Westwood cuccokat, bármelyiket, AZ ÖSSZESET, de ez a te eseteddel összesem hasonlítható.

Azt hiszem onnantól, hogy tudom, hogy rossz a természete már annyira nem lenne érdekes a számomra és hamar tovább lépnék.

2013. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt több olyan lányismerősöm, aki külsőleg tényleg olyan volt, hogy megütötte azt a "szintet", ami nekem megfelelt VOLNA... Na de a viselkedésük és jellemük olyan szinten lerombolta a külső képet, hogy eszméletlen... Így hát lehettek akármilyen külsőre, szimplán nem érdekeltek engem.


Szóval szerintem részben fontos a külső, de csak abba beleszeretni nem tudnék. Úgy gondolom, hogy amiről te beszélsz, kedves kérdező, az inkább testi vonzalom és nem szerelem.

2013. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet, de abból viszont valami marha erős fajta.
2013. máj. 19. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy győri csajba, aki küldözgetett képeket magáról elég gyakran.
2013. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!