Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm és én ugyanabba a fiúba vagyunk szerelmesek? (lent)

Figyelt kérdés
Mind a kettőnknek ugyanaz a fiú tetszik, de a fiú mér bevallotta nekem, hogy szerelmes. A barátnőm mondta, hogy nyugodtan járjak vele, ő ennek csak örülne, ha én boldog lennék, de látom rajta, hogy nagyon bántja ez a dolog és ő már régebb óta szerelmes a fiúba. A barátnőmnek más fiúk is tetszenek, csak azt állítja, hogy ő nagyon ronda, de közbe észre sem veszi, hogy mennyien odavannak érte..Hozzam össze egy másik fiúval, hogy ne érezze magát rosszul, ha engem meglát a kiszemeltünkkel? vagy mit tegyek? 14/l

2013. máj. 1. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti nők, nagyon bonyolultak vagytok.
2013. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A férfiak bonyolultabbak. :/
2013. máj. 1. 08:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, mi egyszerűbbek vagyunk ilyen téren csak ti túl komplikáljátok amit mondunk :D Amúgy szerintem se lenne rossz ötlet kicsit rásegíteni neki a bepasizásban :)
2013. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Középiskolában el akarta venni a "legjobb" barátnőm a barátomat,azóta nem beszélünk(15 éve)!

A barátnő és a barát megtartása egyszerre nem megy.

Választanod kell!

Ha arra gondolsz állandóan,hogy mivel nem bántod meg a barátnődet,akkor nem leszel soha boldog a sráccal!

2013. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem értem mi a gond, a srác döntött és ennyi

a barátnőd meg majd összejön azzal akinek ő is bejön, miért kell ezen ennyit rágódni N

2013. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Látod, ő egy igaz barátnő! Próbálná azt a látszatot adni hogy örül neki belül meg teljesen őszetörne.. Szerintem inkább mondj le a srácról, így a barátnőd szívét se töröd össze.
2013. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nem voltatok még együtt, az akkor nem szerelem, esetleg csak vonzódás. A srác már amúgy is eldöntötte, hogy kit választana, de ennek ellenére szerintem jegeld a kapcsolatot vele, hagyd még egy darabig. A barátnődnek segíts ismerkedni, vezesd rá, hogy igenis szép lány, és nem csak az az egy fiú létezik a világon. Remélem, 14 évesen még nem egy szórakozóhelyen próbáltok ismerkedni, de együtt suli után kiülhettek egy parkba, az is alkalmas hely lehet erre a célra. 25/F
2013. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2013. máj. 16. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!