Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek magamnak barátnőt ha félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Nem merek leszólítani egy lányt sem pl. buszon,vagy a buszmegállóban pedig látom hogy néznek.

Külsőmmel nincs baj,184 cm vagyok,hasamon van felesleg,de csak akkor látszik ha leülök.

Attól félek hogy többiek néznek,amúgy is mindig szorongok e miatt.15F


2013. máj. 19. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

együttérzek veled, csak én 172 vagyok.

De egyszer csak lesz valami :)

2013. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne is aggódj, ilyen magassággal 100% lesz barátnőd.
2013. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Mintha csak a magasság számítana...
2013. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A barátom is tiszta félénk volt mielött összejöttünk. Elöttem még egy barátnője sem volt és állítása szerint sose jött be senkinek. De nemtudom mért én amint megláttam és beszéltem vele megtetszett. Nagyon visszahúzódó volt de komoly. Nem olyan mint az átlag 15 évesek. Tudtam hogy nekem kell nyomulnom hogyha akarok valamit mert nem nagyon mert kezdeményezni. És azóta is együtt vagyunk és sokkal nyitottabb lett mindenkivel. 15/L
2013. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!