Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen helyzethez? Hogyan reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Egy érdekes jelenetnek voltam ma szem- és fültanúja. A párommal sétáltunk, mikor láttuk, hogy egy fiúkból álló társaság beszólt egy arra járó lánynak. Az egyik fiú, megmarkolva önmagát, közölte a lánnyal, hogy, idézem: " van itt valami neked kisanyám. És közben röhögött. A lány ( szolidan öltözött, minimál sminkes volt egyébként ránézet és azt mondta: " Ne fáraszd magad, nincs nálam nagyító. És tovább ment. A bandában, ahogy a költő mondta, "Szó bennszakad, hang fennakad, Lehellet megszegik". Ráadásul az arra járók határozott nevetéssel kísérték ebbéli ténykedésüket. Tényleg ez a megoldás a paraszt módon beszólóknak? Még a párom is azt mondta, hogy ez igen. Tanítani kéne, ahogy ez a lány kezelte a problémát. Szerintetek?

2013. máj. 19. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hát ez nem semmi :O :D Ügyes volt a csaj, én a helyében köpni nyelni nem tudtam volna, de ez nagyon jó :D 19/L
2013. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megszeppent volna,akkor abból csak erőt vesznek.
2013. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én "meg se hallanám", mennék tovább, de ez a lány nagy arc lehet, szerintem is jól kezelte :D
2013. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó. Én is az "úgy teszek, mint aki meg sem hallja" kategóriába tartozom :). De amit ez a lány tud, azt tényleg tanítani kellene! Bevallom, már én is töröm az ilyen válaszokon a fejemet :D
2013. máj. 19. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
4%
az a gond, hogy a srác helyébe lepofoztam volna a csajt, mit játssza az eszét? örüljön,hogy meg akarja valaki rakni
2013. máj. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 -remete- ***** válasza:
A csaj jól kezelte a fiunak meg valszeg kicsi a kukija igazi töketlen hogy ismeretlenűl csak a barátai előtt mert tökös lenni. :) Az utsó válasz adó pedig ha felpofozná a csajt mert nagy arcú kb ugyanolyan töketlen mint a kukihelyét markoló kukihuszár sőt rosszabb. Mert ő már ismeretlenűl is agreesszìv erőszakra hajlamos pszichopata.
2018. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!