Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha kaptok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha kaptok egy ilyen levelet az extől, akitől még mindig akartok valamit és állandóan keresitek, mit reagálnátok rá? Mi a véleményetek ezek után a nőről? (bocsi, kicsit hosszú a levél)

Figyelt kérdés

+beszéltük h barátok vagyunk,de úgy látszik te ezt nem érted.

Nemtom mit képzelsz magadról h részegen hívogatsz és állandóan azt beszéled h +dugsz. Ha te csak eljátszod h haverok vagyunk,azér mer azt hiszed h majd le fogok veled feküdni,akkor közlöm h felesleges volt a színjáték,mer biztos h nem fogok veled dugni. Evvel a viselkedéssel csak azt érted el h +utáltattad magad.

Nem akartam veled haragban lenni,úgy gondoltam normálisan tudjuk kezelni a dolgokat. Az nem baj ha néha (2-3 hetente) felhívsz. De az h fél óránként hívogatsz,az nagyon idegesítő.

Elmondtam már 100x hogy semmi közöd a magánéletemhez,én se kérdezem a tiédet. Nem érdekel kivel keversz és tudom h azt hiszed h ezzel féltékennyé tudsz tenni,de ebben is tévedsz. Azzal h állandóan arról beszélsz hány nőt dugtál+ és hogyan,"csak" azt sikerült elérned h +undorodtam tőled.

Ami tényleg fontos és érdekelt volna h beteg nagymamád hogyan van,milyen műtétei lesznek,de erről egy szót sem mondtál. Őszintén sajnállak h a farkadon kívül semmi mással nem vagy elfoglalva. Igyál,bulizz,csajozz,szórd a pénzt! A te életed,úgy teszed tönkre,ahogy akarod. De ne sajnáltasd magad és nyavalyogj a problémáid miatt,mer 90%-át te okoztad saját magadnak.

Neked kell eldöntened h képes leszel-e velem szemben normálisan,barátként viselkedni,vagy arra hajtasz h +dugj.

Ha a haverom akarsz lenni,akkor tisztázzuk századszorra is h a magánélet tabu. Én nem beszélek a szexuális életemről,és a tiéd sem érdekel. Nem hívogatjuk egymást,lehet smst írni. Vagy ha kinőttél az ovis korszakodból,és visszavonod fészen a tiltást akkor ott is tudunk chatelni.

Ha a dugásra hajtasz,akkor úgy felejts el ahogy vagyok. Nem fogok veled dugni,nem fogunk járni,mer nem bízok benned és undorodom tőled azér h mindenkivel össze-vissza dugsz. Nem tudnám még 1x elviselni h hozzám érj.

Nem mind1 h mit döntesz,mer nekem fontos a barátságunk,de úgy mint férfi nem érdekelsz. Neked kell letisztáznod magadban h mit is akarsz.


2013. máj. 12. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég volt az első és az utolsó mondatot is elolvasni ahhoz, hogy véleményt alkossak.

Ebben nincs semmi extra, a pasinak dughatnéka van a csaj meg haverként akar rá tekinteni amit a srác nem fog fel, aztán ezen megy a hajcihő.

Gyerekesek mind a ketten!

A csaj azért mert ennyit foglalkozik még vele, a pasinak meg nem esik le a tantusz.

2013. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez jutott eszembe:


Ki ez a primitiv, buta és sötét nő, és milyen pasi egyáltalán az aki egy ilyenhez hozzá is érne?:D


Bocs, de ez jött..

2013. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

méltóságteljesebb lett volna, ha simán csak elküldöd a csába lelkifröcsi helyett

mostmár szánhatod -bánhatod

2013. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!