Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám lerázni az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám lerázni az osztálytársam barátnőjét?

Figyelt kérdés

Osztályomból vannak mind ketten,nyáron jöttek össze.

A csaj nekem nem tetszik,de pl. ha a barátja nincs itt,akkor pl. folyosón ültem még korán reggel volt(7 óra körül,csak én voltam ott,fizika volt az első óra,és a fizika terembe nem engednek be tanár nélkül)

2 pad volt,az egyiken én ültem a szélén,magam mellé a padra tettem a kabátom,erre jön a csaj és megkérdezi hogy ki-é ez a kabát?Mondom : az enyém. Ő : félretennéd?

És oda ül mellém már érintettem is,erre elkezd beszélni én csak I/N -mel felelek,majd felállok.Erre előadja hogy elhagyta a telefonját kölcsön kérheti-e,mondom persze,felhívja az anyját hogy hívja vissza,aztán az anyja hívogatott egész órán.Meg neten valami "iskolával kapcsolatos" dolgon rám ír és elkezd beszélni.

Barátja(osztálytársam) szerintem tud erről,mert nem egyszer volt ez az első hogy mellém ült,volt olyan is amikor összevesztek és akkor,és látott a barátja.Azóta tesin pl. focin erőszakosabb ha nálam van a labda..

Kérdés : Hogy a fenébe rázzam már le????


2013. máj. 19. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
flörtöl más csajokkal vagy csak szimplán hozz fel egy csajt.. lehet felidegesíted vele és békén hagy..L/16
2013. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

nem akarok durva lenni,de az már gáz hogy mit csinál ha a barátja nincs a suliban..

2013. máj. 19. 22:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze nem csak velem ezt csinálja...
2013. máj. 19. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!