Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már bajotok félre küldött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már bajotok félre küldött levélből/sms-ből?

Figyelt kérdés

És itt most lehet ez szerető helyett feleségnek/férjnek,vagy ismerkedésnél,vagy exnek,vagy akármi.

Kinek,mit és hogy végződött?



#sms #levél #üzenet #félreküld
2013. máj. 20. 00:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Igen volt


Azóta üldöz az ukrán maffia

2013. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem, még nem volt.
2013. máj. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Már volt párszor ilyen exeknél,nem tudtam kimagyarázni.
2013. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt. A barátomnak küldtem, hogy mit csinálnék vele éjszaka, ha itt lenne velem. Az anyjának ment.
2013. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
barátnőmnek írtam véletlem azt, amit konkrétan a csajnak akartam akivel megcsaltam xd...
2013. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
de gyakorlatilag az volt a lényege, hogy nincs apelláta, most átjön és reggelig kefélünk, szal nem buktam be:D csak furcsálta is, hogy honnan ez a hirtelen kanosság mikor vmi tök általános dologról beszéltünk. De azt könnyen kimagyaráztam.:D De kaptam egy miniinfarktust akkor mikor láttam nem oda ment amit írtam ahova szerettem volna annyi biztos xd...
2013. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem,de egy osztálytársamnak igen,jól ki is röhögtük,hogy egyrészt mekkora ribi,másrészt szerencsétlen is.

Az volt a sztori,hogy a csaj másfél hónapja járt egy sráccal, 2 naponta taliztak,állítólag dúlt a love,minden ami kell. Aztán feltűnt a csaj egyik régi ismerőse,hogy igyanak meg valamit (évekkel azelőtt a lány odavolt érte). Az lett a vége,hogy hajnali 4kor értek haza a csajhoz,és kb hajnali fél 6ig szexeltek,8kor meg kelni kellett és menni melóba. A csajszi a villamoson ült és a barátnőjének akart küldeni smst,kb ez a szövege volt: Itt járt Bálint,végig szexeltük az estét,majd mesélek,puszi! Amilyen szerencsés,elküldte a srác számára,mert a "Recent Logsban" nem a barátnője nevére,hanem a pasija nevére ment rá (Kitti-Krisztián,szóval nem lehetett nehéz). Persze a pasi visszahívta,hogy ezt mégis mire vélje,mire a csaj nagy másnaposságában nem tudott jobbat kitalálni,mint hogy az anyja haverja ott aludt náluk a másik szobában (mert ő lakott egyedül a lakásban,szóval még az anyja se volt ott),aki meleg,és átvitte az egyik haverját,akivel szexeltek,és nem volt pénz a telefonján,ezért a csajéról írt,de béna volt a telóhoz és véletlenül neki ment el :D :D Behaltam ezen a sztorin,de a srác bevette,mert a csaj az anyját is megkérte,hogy védje be őt :D Riiibii

2013. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát majdnem! Hívtak egy munkahely miatt, és a barátomnak írt szexi sms-t majdnem arra a mobilszámra küldte el a telefon, mint legutóbb használt telefonszám... de időben észleltem, nem nyomtam küldés gombot.
2013. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fb-on beszéltem egyszerre több sráccal, és néha nem klikkelek rá rendesen a chat fülre, és akkor ott folytatja az írást, ahol előzőleg gépeltem, és az adott szöveget amit x-nek szántam, y-nak küldtem el, aki azt hitte nem ismerkedek mással, ebből meg kitalálta, hogy de mégis. :DD


Asszem letörölt, de nem hatott meg túlzottan.

2013. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, írtam 1 levelet postagalambbal, lelőtte valami köcsög, Mátyás király azóta is várja a levelemet...
2013. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!