Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a bajotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a bajotok az úgynevezett ribancokkal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

És nektek fiúk?


16/F

2012. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó, fiúk is válaszolhatnak... :)
2012. jún. 17. 20:29
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Elveszik a normális értékekkel rendelkező lányoktól azt a fiút akivel összejöhetne a dolog...
2012. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
1. vagyok, nekem annyira semmi bajom sincs velük, nem vagyok ez a hősszerelmes típus. A lányok meg féltékenyek szerintem, mindig az övék a jó pasi (mint én ^^)... :D Szóval jó, hogy vannak, csak a szerelmesebb típusokkal ne bánjanak ilyen bunkó módon. Még annyi, hogy mindenkinek más a "ribanc'. :)
2012. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
semmi. mindenkinek a maga dolga hogy mit kezd az életével. ha vki ribanc akar lenni legyen az, másnem jó 1 éjszakára aztán jön a váltás. aki meg pár ribanc miatt általánosít az így járt...
2012. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát eddig őszintén semmi bajom se volt velük, egész addig még kiderült hogy avval a lánnyal akivel 4hónapon át hűséges voltam kiderült hogy végig csak megcsalt meg azért volt velem mert vettem neki néha csokit meg ilyeneket és azt mondta hogy úgyse volt mit csináljon és akkor jó voltam neki aztán a szemembe mondta hogy megunt és szakítunk xD

Nos, hát az ilyen viselkedés miatt nem bírom a ribancokat.

Amúgy átlagnak az a problémája velük hogy sok ribanc jól néz ki és össze vissza kúr és még jól is jár vele. Hát én is most már rájöttem hogy miért ribanc a ribanc a saját történetemből (meg őszintén eddig egyel se találkoztam ezen a volt barátnőmön kivül).

2012. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#3 Te is ilyen normális értékekkel rendelkező lány volnál?
2012. jún. 17. 20:39
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen irritálnak a buta emberek.

18/L

2012. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én most nem a buta emberekről kérdeztem, hanem a ribancokról (vagy könnyűvérű lányokról, hogy ne legyen olyan sértő :)
2012. jún. 17. 20:41
 10/17 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
58%
Szégyent hoznak az emberiségre.
2012. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!