Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "vegyem rá" a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "vegyem rá" a barátom, hogy kicsit próbáljon lebarnulni?

Figyelt kérdés

Most ez lehet így hülyén hangzik, de a barátom utál napozni. Ez teljesen oké, nem azt akarom hogy kiszabni neki, hogy na akkor napi 1 órát feküdjön a napon... De még arra se hajlandó, hogy mikor nálunk van és kint ülünk a kertben nyáron, akkor levegye a pólóját hogy picit fogja a nap..

Nem akarom, hogy csoki legyen, de már egészen zavaró, mikor szex előtt leveszi a pólóját, és amúgy nem rossz a felsőteste, de ilyen egészségtelen fehéren nem valami vonzó számomra.. :S csak annyi kéne hogy ne legyen hófehér..

Más fiúk is ennyire utálják a napozást, hogy még nem direkt módon se hajlandóak rá?

Elmondtam már ezt neki, szóval valami más javaslat?


2013. máj. 20. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A fehér bőr az még hagyján, de a traktorista barnulás az irtó gáz tud lenni.
2013. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ennyire megváltozott a világ, hogy nem birjuk elfogadni a párunkat, úgy ahogy van? Érdekes.
2013. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szereted? Az élet egy kompromisszum.
2013. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

traktorista barnulás? :D


Első, ezt írd már le nekem :D :D :D

2013. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

ja és válaszolva, egy szerinted jó felső testű srác, akit szeretsz, nem vonzó mikor levetkőzik mert fehér színű a bőre?

Ez nem hangzik túl jól, persze van némi túlzás ebbe a nap elől bújkálásába, ha ennyire nem meri a dolgot... de ez az ő hülyesége, szarni kell rá, ha emiatt nem tartanád vonzónak ott már egyéb problémák is vannak (mégis más az ideálod, nem tetszik , hogy makacs veled szembe stb.)

2013. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az gondolom az amikor úgy barnul le hogy a póló rajta van. :D De ez csak tipp.

Elfogadom és nagyon szeretem, csak a vetkőzős résznél mindig egy picit elmegy a kedvem már az egész szextől. Előtte mikor még ruhában tapizzuk egymást, meg utána maga a szex isteni, nagyon élvezem, csak a vetkőzés rész gázos... :S

2013. máj. 20. 10:05
 7/21 anonim ***** válasza:
Úriember nem barna.
2013. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem az ideálom, de esküszöm nem néz ki egészségesen ez a nagyon fehér bőr.. mintha valami hulla lenne..
2013. máj. 20. 10:06
 9/21 anonim ***** válasza:
Úgy van, pólóban vagy rövid ujjú ingben barnul le, esetleg trikóban. Alatta viszont ott marad az trikó nyoma fehéren, az irtó gáz.
2013. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én lehet kicsit régimódi vagyok, de én fecske fürdőgatyát szeretem, hogy minél kevesebb rész maradjon fehéren.
2013. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!