Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk! Ha borotváljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Ha borotváljátok lent, akkor hogyan oldjátok meg hogy közben ne vérezzen, ne sértse fel a bőrötök a borotva és hogy utána ne fájjon, és ne viszkessen veszettül?

Figyelt kérdés
Nekem mindig felsérti a bőröm vérzik, és utána 1-2 nappal rá rohadtul viszket.Milyen módszerrel küszöbölitek ki ezeket a kellemetlen dolgokat?
2013. máj. 10. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
En sokszor borotvalom ott lent. A roman osok miatt sajnos 10-12 eves korom ota szoros a talpam. Altalaban utana puha zoknit veszek, es akkor nincs a viszketes meg a verzes. Remelem segitettem!
2013. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. én epilátort használok

2. legyen éles pengéjű a borotva, lehetőleg női. ha eldobhatót használsz, akkor cseréld gyakran

3. borotválás után próbáld hidratáló testápolóval bekenni, vagy hintőporozd be. érzékeny és irritált lesz olyankor a bőr, javaslom a pamut fehérneműt is, az jobban szellőzik

2013. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Ilyenkor addig hergelem a macskámat amíg az meg nem kopasztja.

(Lollipop.)

2013. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne húzd szőrnövéssel ellentétes irányba a borotvát

ha fiú vagy akkor nemkell babának lenni, vagyha ez a fétised akkor lézer.

ha nő vagy akkor minden borotválkozásnál új penge, és sok hab,zselé

2013. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a (gyengére sikeredett) humoromat félretéve a kérdésedre a válasz egy szóban adatik meg: 'óvatosság'. Ennyi az egész titka. :)
2013. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő borotva és hab (zselé) kérdése. Ha nő vagy, akkor érdemes kimondottan női borotvazselét és borotvát használni! Az, hogy viszket, attól van, hogy kimondottan vékony és érzékeny a combhajlatban a bőr, ezért a frissen növő szőrszálak felsértik, irritálják. Köztes megoldásként javaslom, hogy a bikinivonalra (ahol a legérzékenyebb a bőr!) használj szőrtelenítő krémet (vannak kimondottan bikinivonalra ajánlottak), és csak nagyajkaknál, a gátnál (szükség szerint a végbélnyílásnál) borotváld, ott már kevésbé vékony a bőröd.
2013. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3-5

szerintem vicces volt! :D

2013. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez "genetika", mert nekem sosem viszketett utána. Én úgy vagyok vele, hogy a friss borotva pont hogy jobban felsért és még annyit tudok mondani, hogy hagyd kicsit visszanőni a szőrt, utána szedd le, mert ha ilyen milliméteres szálakat akarsz borotválni, az jobban felsérti.
2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem borotválunk lent... felmegyünk.

Az a legjobb, ha kádban fürdesz, és jól kiáztatod magad. És ha szemüveges vagy, felveszed a szemüveget. De van még egy tutibb módszer, nem egyedül fürdesz, és élvezed, hogy "valaki" elvégzi a "piszkos" munkát.

2013. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!