Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én beszéltem bele túl sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én beszéltem bele túl sok mindent?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki lassan 3hónapja tetszik, azt gondoltam,hogy ez visszafele is így van, mert szemeztünk,és sokszor nézett, sokszor ment olyan helyre,ahol láthatott.

De közösségi oldalon én jelöltem be-->később kiderült,hogy lányokat-fiúkat ha AKAR,akkor ő jelöl be, pl: onnan,hogy egyik személyes ismerősömöt aki lány (a lánynak barátja van) Ő jelölte be, elvileg ebből ki lehet következtetni,ha akart volna, Ő jelölt volna be, csak elfogadta, nem is írt,hogy szeretne valamit. (nem hinném,hogy annyira f*stos:D)

De viszont furcsa, a baráti társasága pl: Nagyon is.

Ha elmegyek mellettük,még ha nincs is köztük, feltűnően néznek, kb 5-6 ember közül 3-4 biztos pont néz, és nem 1 pillanatra, hanem lehet érezni,hogy van valami olyan a levegőbe, mintha tudnának rólam valamit.

(Mivel szemeztünk a sráccal, elképzelhető,hogy beszélt rólam,elvégre legjobb barátnőmnek én is beszélek a srácról.)

De ezek szerint a jeleket félreértettem, de mégis olyan furcsa körülötte minden, nem lép, nem szólít meg, nem köszön rám, nem ír, pedig személyesen is lenne rá alkalma, illetve gépnél is lenne alkalma...

De megállt ennyiben. . .

Mit gondolnátok ilyen helyzetben?

Ti is arra gondolnátok,hogy nem is érdeklitek?


2013. máj. 20. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy a közelemben ha elmegy mellettem, zavartan viselkedik.
2013. máj. 20. 21:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, túl sokat képzelsz bele és túlkombinálod. (Keress rá guglin arra, hogy vágyvezérelt gondolkodás.)

Ha egy pasi akarna tőled valamit, akkor nem arról számolnál be, hogy nem ír, nem keres, nem szólít meg, hanem arról, hogy megszólít, keres, ír, találkozni akar, virágot hoz, bókol stb. stb. stb.

2013. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pontosan így érzem első.

Jobban belegonolva, kb 3-4 emberrel is vagyok 'ilyen' viszonyban, mégis csak Róla gondoltam,hogy több lehet.

Nekem csupán a barátai a furcsák már, hogy akkor miért néznek rám úgy, annyira,és tök sokáig. (Nem,nem csak én vettem észre) De ahhoz,hogy több legyen, ennyi nem lenne elég.

2013. máj. 20. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy a barátai azért néznek, mert szívesen....ööööizé:) megismernék a testi valódat közelebbről.:) Legalábbis nekem ez a legésszerűbb ötlet. Sajnos egy csomóan belecsúszunk ebbe, hogy aki tetszik arról azt gondoljuk, hogy mi is tetszünk neki, csak ez meg az meg amaz, és elkezdünk mentségeket keresni neki, hogy biztos csak félénk, meg ilyesmi. Nemrég én is belecsaptam egy ilyenbe, de mára egyértelmű, hogy nem tetszem neki, csak én hittem.
2013. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értelek második, és nagyon igaz,hogy a barátai, de a barátai között vannak lányok is:D

Csak nem írtam bele, nyílván fiúkról bármit ellehet képzelni ez igaz, de mikor egy lány barátja úgy kezd el nézni, olyankor mindig eszembe jut a srác,hogy vajon az eszébe voltam,és beszélt rólam?

(Amúgy igen, én is gyakorta belelátok ebbe mindent, de vannak olyan jelek ami 'szerencsére' azt mutatják,hogyha mondjuk én lépnék nem küldene el a francba).

-Normális fiú, nem az átlag b*nkó.

-Messziről néz, illetve közelről is gyakorta

-Zavarban van ha közelébe vagyok (vagyis úgy veszem észre)

-Vettem már észre,hogy hátulról bebámult (igen a seggem,mást nem látott)

-Volt már olyan helyen ahol nem szokott,de ott láthatott, ebből megint kihoztam,hogy biztos azért meert...(nyilván ezer másik oka lehet)

Az már eleve megnyugtat,hogyha írnék,nem küldene el melegebb éghajlatra, van olyan érzésem,hogy aranyos lenne,de úgy érzem nem a lány feladata,ha nem érez akkora lángot, csak kicsit,nem elegendőt, akkor kár lenne. (Nem mondom,hogyha most írnék lehet ez több éves kapcsolat lenne, mert olyan jól kijönnénk,csak épp, nem ismerjük egymást) De én azt tartom fent továbbra is,hogy kezdeményezzen a férfi!:)

2013. máj. 20. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem is pontosan igy történtn nem rég, csak nekem a srác nem jelölt vissza csak folyton bámult, meg a haverjai is bámultak stb. Èn vártam, hogy odajöjjön hozzám, de nem jött utána egyre jobban idegesitett, hogy csak bámul/ néz és ha összenézünk akkor elpirul és visszavontam a jelölésemet, azóta nem mer rám nézni és én meg lemondtam róla. Lehet neked kellene az elsö lépést megtenni, hogy mondjuk ráköszönsz és mondod a nevét, hogy tudja , hogy neki köszönsz, mosolyogj rá, meg ilyenek, és akkor lehet meg jön a bátorsága ha félös, lehet azt hiszi, hogy nem Öt hanem valamelyik haverjat nezed. aki nem mer az nem nyer, én nem mertem szóval ez lett :d Tanulj a hibámból :)
2013. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem is az,hogy nem mernék (Egyébként köszönöm,hogy írtál,meg ez megnyugtatott),hanem inkább az,hogy nem akarok,úgy érzem ha mondjuk jó kapcsolatunk lenne/komolyan gondolná velem, akkor évek múltán rossz lenne visszaidézni,hogy 'ajj kicsim mikor udvaroltál'-->adásszünet jaa bocs, nem is te udvaroltál.

Nekem hiányzik az,hogy valamilyen szinten levegyen a lábamról, nem az a romantikus húú de nagy lovag szerű feelinggel, na de legalább egy 'szia,hogy vagy?' vagy akármi, ha már van olyan óra amin együtt vagyunk, nyugodtan odajöhetne, voltam már egyedül is, ha barátnőm ott van velem, biztos-hogy elmenne onnan...

Ááá, mondjuk nekem azonnal elfogadta a felkérésem, és utána meg még aranyosabb volt,mert többször nézett úúgy,meg ugye a barátai is, meg,hogy zavarban van. Érzek valamit a levegőben, de nem 'udvarol' legalábbis semmi olyat nem tanusít ami arra engedne okot adni,hogy megakarna ismerni...

2013. máj. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!