Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyukám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá anyukám, hogy itt aludhasson a barátom?

Figyelt kérdés

7hónapja vagyunk együtt, most leszek 16 és azt kaptam szülinapomra a barátomtól, hogy egy napra kimegyünk külföldre (iskolai szervezés) még nem mertem megkérdezni anyát itt aludhat e a barátom az utazás előtt, de nem is tudom hogy kérdezzen meg, milyen érvekkel támasszam alá, az egyik lehet az hogy ötkor kell indulni a kirándulásra de félek a negatív visszajelzéstől

Lefeküdtem már vele de anya nem tudja


2013. máj. 20. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
csak ülj le vele őszintén beszélgetni, kérd meg, hadd aludjon itt, ha hajlik rá és kedves + őszinte vagy, akkor király, ha nem, akkor legalább azt is tudod:)
2013. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom külföldön együtt fogtok aludni akk.meg semmi értelme hogy ma vagy holnap,szóval mondhatod anyukádnak hogy ahhoz nem kell ott aludnia mert meg lehet oldani... am.anyukádnak pont hogy tudni kéne hogy élsz nemi életet...
2013. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tudnia kéne, de biztos hogy nem örülne, hogy itt tart a 16éves lánya:)

EGY napra megyünk, nem alszunk ott

2013. máj. 20. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha hét hónapja már együttvagytok, bizonyítottátok, hogy komoly a dolog. Innentől kezdve felhozhatod simán a témát, mikor csak ketten vagytok. Kezdhetnéd az ajándék megbeszélésével, vagyis a kirándulással. Aztán rátérhetnél arra, hogy szeretnéd meghívni előtte hozzátok egy ottalvásra. Fontos, hogy akkor is nyugodt maradj, ha őt esetleg nagyon meglepné és idegessé válna. Biztosan félt, szóval ez előfordulhat. Gondolom (remélem) teljesen tisztában vagy a védekezési módszerekkel, és valamelyiket használtátok is, ezt el is mondhatod neki, ebben a sorrendben: tájékozott vagy, a használatával sincs gond.

Az én anyukám, az első ottalvásom előtt elvitt óvszert venni :D

Én anyukám is csak az ottalvás előtt tudta meg, hogy már voltunk úgy együtt, pedig fél évvel előbb történt a dolog...

Természetes, ha félsz erről beszélni, de ha megbeszélitek talán még közelebb is hoz egymáshoz, hogy van egy ilyen közös nagy "titkotok". :)

2013. máj. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!