Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány de nem tudom miről beszéljek vele!?

Figyelt kérdés

Van egy lány (osztálytársam) én aki nekem eléggé tetszik (jó valjuk be nagyon :D) és én szívesen ráírnák facebookon (azért csak facebookon mert nem vagyunk semmilyen viszonyban még szóval se baráti de nem is vagyunk rosszba csak úgy elvagyunk :D) de nem tudom mit írjak neki, sajna a beszélgetési témákban nem vagyok jártas valaki tudna írni párat? :)

Előre is köszi



2013. máj. 20. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az inflációról.
2013. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mai fiatalok megneveléséről
2013. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Azt semmiképp ne írd neki, hogy "írnák".
2013. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én pontosan ugyan ebben a helyzetben voltam 3 hónapja kb. (Nekem sikerült elrontanom... xD)

1.A lényeg annyi, hogy először ne olyan baráti, hanem inkább ismerősi kapcsolatot alakíts ki vele. Vagyis olyan félbarátiasat. Mondjuk valahol összefuthatnátok véletlenül, és pár órát együtt tölthetnétek,de ne úgy hogy csak ketten vagytok. (EZ A LEGFONTOSABB)

2.Ha már így vagytok, csak szééépen lassssan kell haladni. Próbálj minél kedvesebb lenni hozzá, minél barátságosabb és persze próbálj neki segíteni, ha valami nem megy neki. (de előtte kérdezd meg hogy "Akarod hogy segítsek?" elég hülyén nézne ki ha pl. odanyúlsz a cipőfűzőjéhez bekötni xDDD)Ezzel kialakítasz nála egy bizonyos imádatot irántad. ez pár hétig maradhat(1 pár az 2). Utána jöhetnek szóba az ilyen beszélgetésekre elhívások, más néven esetleg randi féleségek.(EZ IS A LEGFONTOSABB) Az egész nagyon fontos,amit leírtam saját tapasztalatból tudom, higgy nekem; ). A Facebook-on ráírást meg most azonnal felejtsd el. A legrosszabb dolog ami szóba jöhet, hogy most azonnal ráírsz a Face-n -.-"



De hát remélem segítettem :))) Sok sikert

2013. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az osztálytársad, miért a facebookon írnál rá??? Beszélgess vele élőben és hagyd el a netes dolgokat! ;)
2013. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Odamész hozzá, és azt mondod: " szia. Mond csak: patkoltál már disznót?" erre ő: " disznót? This is madness!" majd te: " madness... THIS IS...." és itt mondod a neved, majd egy nekifutásból indított, napenergiára felgyorsult, radioaktív hasbarúgással Földkörüli pályára állítod.

Ha ezt megteszed, tuti egy életre nem felejt el :D

2013. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6.

az biztos...

2013. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az ilyen helyzetekben mesélj magadról vagy kérd meg h meséljen ő magáról és utánna te is mesélj magadról mert a lányok szeretik ha róluk kérdezősködnek és ha ők is tudnak rólad egysmást ;)
2015. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!