Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon tetszik nekem, csak nem merem megszòlítani mert félek hogy kifogyok a szövegböl. Miröl beszéljek vele és milyen kérdéseket tegyek fel neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Annyira birom az ilyen kérdéseket. Azt se tudjuk, hogy suliba jársz vagy dolgozol, hány évesek vagytok mivel foglalkoztok.

Menj oda és kezdj el vele arról beszélgetni, hogy megküldte-e a hiánypótlást a GVOP-s pályázathoz.


De most tényleg! Kb. ilyenek ezek a kérdések. irj már valamit hogy kik vagytok!

2012. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 25 és dolgozok ö 17 és suliba jár a külömbség nem baj 1 évig volt egy 33 éves pasival.
2012. dec. 15. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
ez aztán kerek történet :DDD
2012. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja amúgy szerintem a 30 felettiekre bukik szóval b@szhatod.
2012. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit tanul. Kérdezd meg arról. Hívd el egy italra. Nem tudom.... Alig tudunk valamit róla.
2012. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyedül él édesanyámhoz szokot jönni beszélgetni és minden nap édesanyám enni is add neki, de ezt én nem akarom fel használni és elhivni se merem mert félek hogy eljönne azért mert ugy érzi tartozik szóval elég bonyolult :S
2012. dec. 15. 19:01
 7/9 anonim válasza:

És azon nem gondolkoztál még,hogy nem is édesanyádhoz jár át,hanem azért,hogy lásson..csak nem mer kezdeményezni?!! Próbáld meg.. :D Mikor találkozol vele szólítsd le..kérdezd meg hogy van...dicsérd meg,hogy milyen csinos...

De ezt ennyi idősen,már tudnod kellene,hogy működik ;)

2012. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó jó vágom az egészet de nem akarok nála rámenös lenni nem tudom mit csináljak
2012. dec. 15. 19:09
 9/9 A kérdező kommentje:

Na megoldottam ma egésznap beszélgetünk és igaz utánna és fb-on de elhívtam randira benne van :)

Hova mennyünk??????

2012. dec. 16. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!