Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a viselkedésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a viselkedésem alapján mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy uj lány az osztályban...nem akarom seretni szerelemnböl de furcsán érzem magam a környezetében zavarba vagyok. A barátnoének aztmondtam hogy neki van a legjobb feneke az osztálybol hátha elmondja neki. Van hogy megfogom de nem engedi. Sokszor mondja hogy utál hagyjam békén de ugy veszem észre nem vagyok számára közömbös. Mindig odamegyek dumálni megmutatom neki a telom piszkálodok vele. Szerintetek miért van ez hogy is viselkedek vele? Nem akarok de mégis.
2013. máj. 21. 14:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy én nemtudok megnyilni az emberek elott...3 ember van akiben megbizok a suliban:( A szeretetm nemtudom kimutatni
2013. máj. 21. 14:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon kell neked ez a nő, azért viselkedsz ovisan:DDD Még a meglett pasik is ovisan viselkednek, ha olyan nő közelébe kerülnek aki nagyon kell nekik. Hát még ilyen ifjuságál mint te:DD
2013. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönömn a választ...de nemtudom aa mindig mondja hogy utál a barátnoje telojarol irt egy sms hogy utalak mindig mikor mondtok valamit piszkalodast neki nem szol hozzam vagy csapkod engem kicsit persze nem erosen olyan cuki lanyosan:3 Nem hiszem hogy ezek alapjan bejovok neki:| Nagyon modnja mindig hogy utal hatagszik nem szol hozzam
2013. máj. 21. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondtam olyan pasinak akitől aléltam, hogy útállak:DDD
2013. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden nap minden barátnodnek?:o Mondjuk sokat beszel rolam alitolag a baratnoivel vagyis mindig felhoz engem allitolag..
2013. máj. 21. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallod most olvastam egy kérdést qmit szerintem a barátnője írt.. Mert ugyanez a sztori. Bejössz neki hívd el valahová :D
2013. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nembiztos..ajj
2013. máj. 21. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!