Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki ezek alapján?

Figyelt kérdés

Amikor kb 10 éves volt akkor még kislányként tekintettem rá, én akkor 17 körül voltam. Akkor tetszettem neki, tudom mert mondta h járna velem, elér furán hangzik egy 10 évestől és persze megmosolyogtam a dolgot,mert hát én már közel 17 voltam akkor és nem nőként tekintettem rá...Ő már lehet h nem emlékszik erre.

Most viszont 16 éves és nagyon szép lány lett belőle. Néha beszélek még vele és ő is beszél hozzám meg mosolyog rám, nem úgy tűnik mint aki unja a társaságom. Sőt sokszor néz engem ha meglát valahol.

22F


Nevessetek ki... lehet h fiatal hozzám de rendes lány és gyönyörű.


2013. máj. 20. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan:) És szerintem nem olyan vészes ez a korkülönbség :$$
2013. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Hát nem tudom hogy ő hogy tekint rám. Én már 23 leszek

És hát a szülei. Jól ismerem őket, nem örülnék ha megharagudnának , ki tudja mit szólnának.

2013. máj. 20. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát mindenképp megér. :-)
2013. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen próbát?? mit próbáljak meg? hogy hátha nem égek be?
2013. máj. 20. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát, hogy te is kimutasd a tetszésed, hogy randira hívd...
2013. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos nem nevetlek ki hanem mosolyogok hogy ez milyen aranyos:) Hicdd el valahova...persze ne ugy hogy moziba hanem hogy ismerjen meg jobban milyen ez a 22 éves éned:) sok sikert!
2013. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem hívom el mert akkor egyből levágja hogy mi a szitu. Lehet hogy ő nem is akarna tőlem semmit mert 22 vagyok.

Először meg kell tudnom hogy viszonyul hozzám.

2013. máj. 21. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!