Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontos álladóan megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos álladóan megkérdezni a kort?

Figyelt kérdés
Kérdés adott semmi jelentősége, hogy ki hány éves!
2013. máj. 21. 16:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Az egyik kommentbe nem segítség jött hanem megint visszakérdezés, hogy éves!
2013. máj. 21. 16:17
 2/9 anonim ***** válasza:

mert annyira borzalmasan sokat számít hogy 22 és fél éves vagyok, vagy 23.

22 és félévesen még nem gáz ha nincs pasid, de félév múlva öld meg magad.

szerintem is akkora gyökérség, de muszáj egyeseknek az élő fába is belekötni.

2013. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Néha nem mindegy, mikor él meg az ember ezt vagy azt. Másként gondolkodunk tizen- illetve huszonévesen, más motivál/vezérel minket.
2013. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó mondja. Tiniként is más a világ, fiatalként is más a világ és a nagymamámnak is más világ.


Nem a kor a lényeg, hanem, hogy élete mely periódusában van.

Ha tiniként megcsalnak akkor azért könnyebben vágja rá, az ember keres magad mellé jobbat.

De ha már 10 éves házasságot megért 3 gyerekes család anyát csalnak meg, akkor ott már azért súlyos mérlegelések vannak.


Ezért kell a kor. Mert életünk során változnak a porozitások.

2013. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ismertem olyat, aki 14 évesen rúgott be először és olyat, aki 20 évesen.

mindkettő normális lett

akkor hol a f@szba számít.

ez is olyan ócska duma csak, hogy 20 alatt el kell veszíteni a szüzességet.

miért, stukkert tartanak a fejedhez?

azért találják ki, hogy lehessen hibát találni az illetőben, akkor is ha egyébként tökjó arc.

lehessen mivel csúfolódni, meg piszkálni a másikat

"lemaradtál a mászókáról, bibibíí" -ez a kategória kb.

és ha később vadul be? akkor mi van? az élmény, a tapasztala akkor is meglesz, kész

2013. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most nem mindegy, hogy 17 évesen vagy 27 vagy 37 vagy 47 évesen bánik úgy vele a pasi, hogy tartja dugó pajtás? Kérdés adott történet adott. Srác mást szeret de kavar kérdezővel... teljesen mindegy itt hány évesek.... csak ahogy írta az egyik válasz adó itt valamibe bele kell kötni.. segíteni már nehezebb vagy értelmes választ adni.. no komment :) érdekes engem nem érdekelt a koruk :)
2013. máj. 21. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Téged nem érdekelt, mást meg igen. Lehet, hogy az alapján gondolta, hogy tud segíteni. Esetleg lehet a válaszadó is megélt már hasonlót, talán abból merítve tud tanácsot adni etc, etc. Van, hogy én is megkérdezem a korát a kérdezőnek és annak tükrében próbálok segíteni. Én például egészen máshogy éltem meg a szerelmi életemmel kapcsolatos történéseket tizenévesen, mint manapság. Nem kell egyből a rosszat meglátni a dologban szerintem...

24N

2013. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És fáj az neked?
2013. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Irving válasza:
Ha idősebb lennél nem is tetted volna fel ezt a kérdést, utalok az előttem szólóra, hogy az életnek különböző fejlődési szakaszai vannak, nem az a lényeg hogy hány éves vagy, hanem hogy ebben a fejlődési szakaszban vagy. Jogos kérdés, jogosan vársz rá választ, de egy magasabb fejlődési szakaszban levő nem biztos, hogy érti a problémád, mert őt nem foglalkoztatja ez a kérdés...
2013. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!