Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az anyajegy gáz?

Figyelt kérdés

Borsónyi méretű és a combom oldalán van, domború a felszíne. A lakótársnőm látta és szerinte undorító, én viszont már hozzászoktam, ezért nem tűnik annyira gáznak. Eddig egy srác volt az életemben, de ha nem is tetszett neki, nem szólt miatta. Szerintetek kezdjek vele valamit?

23L


Ilyesmi:

[link]


2013. máj. 21. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, és ha téged nem zavar, akkor nem feltétlenül kell vele foglalkoznod. Mondjuk nekem a bal alkaromon volt egy szemölcs, engem zavart, illetve nem akartam, hogy esetleg megsérüljön mosakodásnál, nehogy a ruha felsértse stb., és netán elfertőződjön. Így elmentem a bőrgyógyászatra, ott megnézték, írtak egy beutalót a sebészetre, és mondták, hogy én dönthetek, nem szükséges levetetnem. De elmentem, pár perc alatt kikapták helyi érzéstelenítéssel, meg vagy kétszer vissza kellett mennem kötözésre, utána meg varratszedésre, és ennyi. A heg természetesen ott van, de annyi baj legyen. Ha esetleg félsz attól, hogy a szemölcs valahogyan károsodik, és elfertőződhet, akkor szerintem rászánhatod magad egy ilyen kisebb műtétre, de ha nem szeretnéd, akkor természetesen nem kell, nincs veled semmi baj.
2013. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha nem áll ki belőle 3-4 szál szőr akkor nem gáz.

:-)

2013. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a combod és a feneked kötötte le a figyelmem, már amennyi látszik belőle... Úgy hogy azt hiszem, a kérdés felesleges. :D
2013. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!