Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a 'szép'szinonímája egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a 'szép'szinonímája egy fiúra? Ha azt mondja szép vagyok, csak nem mondhatom én is neki így. Fiúk, mit szerettek hallani?

Figyelt kérdés
Pl 'nagyon helyes/jóképű vagy'? Ha a 'cuki, aranyos'szavak nem férfias jelzők, akkor mit lehet használni, hogy kifejezzük mennyire szeretjük/tetszik nekünk?Adnátok ötleteket, nektek mi esik a legjobban?
2013. máj. 21. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jóképű ... de egy férfinak felesleges mondani (férfi vagyok)
2013. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jóképű
2013. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

vonzó, sármos


De mondani tényleg felesleges.

2013. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
sukár csávó gigolo
2013. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen? Nekik nem olyan jó hallani, mint nekünk,lányoknak?:)

Ő mindig mond valami kedveset, hogy mennyire tetszem neki, mennyire szépnek tart,és én nem tudtam hogyan viszonozzam.

2013. máj. 21. 22:48
 6/11 anonim ***** válasza:
engem mindig zavart ha ilyent mondtak ... vagy tudom magamról és akkor nincs rá szükség, vagy tudom, hogy nem igaz, akkor meg tisztában vagyok vele, hogy hazudik, mintegy lenézően akar vigasztalni ... hát ne ... egy nőnek pedig kell mondanunk, mert egyszerűen kicsúszik a szánkon, és különben is miért ne szerezzünk örömet neki ezzel ... én még idegeneknek (tehát nem kapcsolatban) is mondom, hogy legyen egy jó napja
2013. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja, és nem mondom, hogy a nők nincsenek tisztában azzal, ha esetleg hazugság, de nekik mégis jólesik
2013. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nekünk nagyon jól esik a dicsérgetés, azt hittem nektek is!:) De akkor nem erőltetem, ha ez nem fontos.
2013. máj. 21. 22:54
 9/11 anonim ***** válasza:
A férfi dolga bókolni. A nő azzal "bókol", hogy időnként érezteti, hogy szüksége van a pasira. Pl. áthívod, hogy szereljen meg valamit, mert ő az ilyesmiben annyira jó.
2013. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 tényleg ennyire unalmas egy párkapcsolat?
2013. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!