Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szappanopera filling; Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szappanopera filling; Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy baromiszép barátnőm, akivel 2 hete ismerkedtem össze. Nem tudom hova tenni a dolgot. Szerintem csak ki akar használni, vagy fogadásból randizik velem. Mert én amúgy rohadt csúnya vagyok, nem ismerem még annyira, de már most tudom, h egy tünemény a csaj. Mi az Istent csináljak vele? Haggyam, h kiszórakozza magát rajtam?

2013. máj. 21. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van ha tényleg komolyan gondolja a közeledést? :)
2013. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szó, amit keresel feeling.


és ezzel a felfogással meg sem érdemled.

2013. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ejj...miért kell egyből ilyenre gondolni? Nem minden szép lány szemét..és ha tényleg tetszel neki, és nem a külsődbe hanem a belsődbe szeretett bele? Amúgy azt se gondolnám hogy olyan "baromi csúnya" lennél...
2013. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hát egy gyönyörű nő, ösztönösen alfahímet keres, nem? Most akkor mit keres nállam. Én tök őszintén, rettenetesen nézek ki. Baromi nagy szégyen lehet neki velem buliba, a haverjai elött megjelenni. Mi jó van neki ebbe??
2013. máj. 21. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Te komolyan ennyire felszínes sötét paraszt vagy?

Ha valaki szerelmes, akkor mindegy hogy néz ki a másik. Annak örülj, hogy neki tetszel.

2013. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Képzeld, én is azt hittem, h csak szórakozik velem a srác, aki tetszik nekem. Sokkal jobb pasinak gondoltam, nem hittem h akár csak szóba állna velem. Meg ő alapból is ilyen volt, csak szórakozott a lányokkal. De valamiért volt egy olyan megérzésem, hogy meg kell próbálni vele, mert bármi kisülhet belőle, max el kell viselnem plusz egy csalódást, tehát próba szerencse.

Hát meg is próbáltuk, és hatalmas szerelem lett belőle. Miatta hagytam el az előző páromat, vele veszítettem el a szüzességemet, vele terveztük a jövőnket, a leendő gyermekeinket, mindig együtt voltunk, HÁROM éven keresztül. Amikor aztán elmúltak az érzelmeim, és szakítottam vele. Ő nagyon ki van bukva azóta is, mert még mindig szerelmes belém. De boldog vagyok, h belementem, mert fantasztikus 3 évem volt vele. Ez ilyen. Meg kell próbálni. Egyébként feljavította az önbizalmamat ezalatt a 3 év alatt, rájöttem, h nem is vagyok csúnya, sőt, talán jobb is vagyok, mint ő külsőleg. Tehát lehet, h csak önbizalomhiányod van. DE persze az is lehet, h tényleg csak szivat. Mindenesetre sztem egy próbát megér. Azt azért megkérdezheted tőle, hogy szivat-e.:D Hátha érdekesen reagál.

2013. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!