Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a pasimmal, hogy számomra ő tökéletes?

Figyelt kérdés

Itt most a külsőre értem. Akárhányszor mondom neki szex után is, hogy annyira oda vagyok a testéért, mindig kinevet, és azt mondja hazudok, mint a vízfolyás. Gondolom itt az is közrejátszik, hogy 2-3 évvel ezelőtt testépítő bajnok volt, de abba kellett hagynia az edzést az egészségi állapota miatt. Azóta nem edz, de számomra akkor is az ő teste a megtestesült tökéletes férfi test. Formás, széles hát, szép karok, csinos popsi, nagyon minimális pocak :) Pasinak a fenekét én még sosem szerettem, az övét viszont.. :D Szex közben is imádom cirógatni.

Nem tudom, miért nem tudja elhinni, hogy én tényleg rajongok a megjelenéséért.



2013. máj. 22. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Már megválaszoltad:

"Gondolom itt az is közrejátszik, hogy 2-3 évvel ezelőtt testépítő bajnok volt"

2013. máj. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez nem válasz. Csak tudom, hogy a mútlban rengeteget edzett. Ő úgy érzi, hogy árnyéka az akkori énjének.. És csodálkozik, hogy nekem mi tetszik benne.
2013. máj. 22. 06:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Következő kérdés.
2013. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg, akkor belül üres, hiába a külcsíny. :D
2013. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
-y
2013. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na ez a tökéletes hazug kamuzás, amit a pasi tud is,át is lát, de még bele ment a hülye-játékba.


Szegény pasi.

2013. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a testépítőket a legritkább esetben tartják jó testűeknek, és ezt ő is nagyon jól tudja. A versenyszerű testépítés már eltorzítja a testet, mintsem széppé teszi. Habár a három év alatt valamelyest normalilálódhatott nála a helyzet. Mellesleg nincs olyan hogy tökéletes, csak MOST érzed ezt, és ezzel ő nagyon is tisztában van...
2013. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Onbizalomhiany, onertekelesi zavarok, kisebbsegi komplexus, a multbeli megjelenesehez kepest a lecsuszottsag erzese keveredhetnek benne.

Vagy epp ellenkezoleg: lehetseges, hogy narcisztikus szemelyiseg es teljesen tudatosan csinalja ezt, hogy te minel tobbszor hizelegj neki, ami jot tesz az egojanak.


Inkabb az elso megoldas a valoszinubb, de a lenyeg egyebkent az, hogy ra kellene jonnie, hogy hosszu tavon semmikepp sem jo az, amit csinal, mert nagyon nagyon bele lehet abba faradni, hogy folyamatosan gyozkodni kell ot, ahelyett, hogy elengedne magat, felszabadult lenne es elvezne a kapcsolatotokat. Ennek igy konnyen az lehet a vege, hogy megunod, hogy nem bizik benned, nem hisz neked, nem tud feloldodni abban, hogy te ugy fogadod el ot, ahogy van es ez komoly kihivasok ele allithatja a kapcsolatotokat.


Ha nem erti meg, hogy amit csinal, az sem neked, sem neki nem tesz jot, akkor barhogy gyozkodheted, nem nagyon lesz valtozas.

2013. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat!
2013. máj. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!