Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kb 3 évig tartó kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb 3 évig tartó kapcsolatot mennyi idő lehet kihevernie egy férfinak?

Figyelt kérdés

Normális, hogy 5-6 hónap alatt még mindig nem felejtette el a volt nőjét? Szerintem nagyon szerethette, nem csak úgy volt neki a lány(a lány csúnyácska, szóval szerintem a belső értékei miatt szerethette annyira).

Sajnos nem tudom ki szakított kivel, de van egy olyan érzésem, hogy a lány a fiúval. Ja azt majdnem kihagytam, hogy már együtt is éltek.


Tapasztalataitok és véleményetek szerint, körülbelül mennyi idő alatt lehet elfelejteni egy ilyen kapcsolatot?

(Hozzátenném, a fiú nagyon helyes, bárkit megkaphatna)



2013. máj. 22. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Tapasztalataitok és véleményetek szerint, körülbelül mennyi idő alatt lehet elfelejteni egy ilyen kapcsolatot? "


Ha átlag kapcsolat volt: 0-1 év

Ha átlagon felüli érzelmi kapcsolat:évek.

2013. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*Ha átlagon felüli érzelmi kapcsolat:évek. Még akkor ha uj kapcsolatba kezdett.
2013. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gondolom te lennél az új lány akinek kell ez a pasi.

Ha valóban így volt, és a belső miatt volt vele, akkor nagyon nehéz dolgod van. Kiheverni egyedül nem is biztos, hogy tudja, pláne ha csúfos vége lett. Sok türelemmel és óvatos lassú közelítéssel talán segíthetsz neki túllenni rajta, de nem fogja elfelejteni soha, csak megtanul együttélni a csalódás emlékével.

2013. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as, sajnos nem vagyok biztos benne, hogy a lány szakított a fiúval, az is lehet, hogy fordítva történt..gondolom akkor más a helyzet:/

Remélem még semmit sem szúrtam el, de akkor ezek után úgy teszek majd, mintha csak barátként közelednék hozzá, és nagyon kedves leszek továbbra is:)

2013. máj. 22. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Másfél évvel ezelőtt jártam egy lánnyal 2,5 hónapot.

Az volt nekem az első szerelem de sajnos a magam hibája miatt vége lett a kapcsolatnak.

Azóta szerelmes vagyok belé,hiába volt más barátnőm időközben azt a lányt egyszerűen nem tudom elfelejteni,ő az én szerelmem közel 2 év után is :'(

2013. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, én lennék az új lány:)

Félek ettől nagyon, mert tudom, hogy én is könnyen sérülhetek..

2013. máj. 22. 11:07
 7/13 A kérdező kommentje:

11:07es nagyon sajnálom:/

Miért szakítottatok? Azóta lehetett volna ezer meg egy szebbnél szebb barátnőd?

2013. máj. 22. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, legyél kedves, türelmes, megértő. Próbálj meg a bizalmába férkőzni annyira, hogy merjen beszélni az érzéseiről. De azért közeledj felé egy kicsit, érezze, hogy több akarsz lenni egy barátnál. De hagyd meg neki a komolyabb kezdeményezési lehetőségeket. Mármint keresd nyugodtan, akár hívd is el ide oda. Érezzétek jól magatokat. De pl az első csókot vagy érintéseket hagyd, hogy ő tegye meg. Csak a lehetőség legyen előtte. Érezze, hogy a lehetőség nyitva áll előtte, mert te őt akarod:)

Ebben ugye az a nehéz, hogy neked kell kiismerni asrácot, hogy ezek a dolgok hogyan működnek nála, mi sok neki és mi nem. Nehéz, de ha összejön olyan értékes embert kapsz ami megér minden fáradozást

2013. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy személyesen még sajnos nem ismerjük egymást:P Közös barátaink által, valószínűleg pár nap múlva megismerjük egymást. Én meg addig nem akarom keresni..

Ezt akarom én is, kedves leszek vele mikor megismerkedünk, próbálom lazábbra venni a dolgokat, hogy ne érezze kényszernek.


Bárcsak lenne már enyém ez az értékes ember:(

2013. máj. 22. 11:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja hogy még nem is találkoztatok? Akkor lehet h abszolut nem is az a helyzet amit írsz. Először ismerd meg
2013. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!