Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok szerintetek vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok szerintetek vonzó az anyajegy bizonyos helyeken?

Figyelt kérdés
Szex közben ez undorító, vagy izgató lehet?!
2013. máj. 22. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kisujjamon van :D az szexy?
2013. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az anyajegy nem undorító.Se nem vonzó.Van és kész-
2013. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Maximum a legyeket vonza.
2013. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a zacsimon van, és a barátnőm imádja...
2013. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb könyök hajlatomban van kettő,olyan,mint egy smiley :D
2013. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mind a ketten anyajegyes típusok vagyunk barátommal (főleg a vállunkon, hátunkon, karunkon... nekem a nyakamon is van egypár és az arcomon is két kisebb, de azok szerencsére nem nagyon fura helyeken), én személy szerint nem tartom kifejezetten vonzónak, de egyáltalán nem undorodom tőle.
2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De hogy válaszoljak is,tök semleges.
2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan mindenkin csak 1-2 anyajegy van??? Rajtam van vagy 50, ebből 2 nagy, a többi kicsi pont... Amelyik különleges, hogy pontosan az állam közepén van egy, az szerintem elég vicces helyen van. Meg a mellkasom közepén, a két mellem fölött is van egy, azt is szépen kicentizték.
2013. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a bal mellbimbómon van. eddig azt mondták szexi.
2013. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat :DD nekem csak egy pár anyajegyem van.. abből mondjuk egy kicsikét nagyobb de ne vészes :DD és a seggemen van xDD azért kérdeztem
2013. máj. 31. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!