Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak bizonyos emberek, akik úgy bánnak velem, mintha már lett volna barátnőm? Ők ezek szerint helyes fiúnak tartanak?

Figyelt kérdés
Mert sok lány gúnyolt már ki a külsőm miatt, így sosem volt önbizalmam a csajozásban, nem is hiszem, hogy van lány, akinek én tetszenék, pedig néha történtek már fura dolgok, amik arra utaltak, hogy talán tetszem lányoknak, de nem vagyok benne biztos, lehet ez is csak gúnyolódás volt.
2013. máj. 14. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ocsmány vagyok, alacsony és dagadt, szóval nálam az ilyen dolog kizárt. Tőlem minden lány undorodik.
2013. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem gyerekkoromban csúfoltak a szeplőim miatt, aztán 16 évesen egy srác azok miatt zúgott belém. :-) szóval így megy ez. Az van, hogy van, akinek tetszel, van, akinek nem. nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni. fő a pozitív kisugárzás és életszemlélet. :-)
2013. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam volna jobban leírni az előző válaszolónál! Én is csak ennyit akartam írni. Ne add fel! Biztos, hogy lesz majd olyan lány, aki nagyon szépnek tart és vonzónak, mert mindenkinek más az ízlése és mindenki mást tart jónak. Úgyhogy én drukkolok!
2013. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!