Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert like-olgatja mas csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert like-olgatja mas csajok kepeit, ha baratnje van?

Figyelt kérdés
Sz unokatesomrol van szo, kb 2 hete azt mondta, hogy baratnoje van mar jopar honapja, de facebookon mindig egy csomo csaj kepeit like-olgatja; minek. Amugy amit hallottam meg lattam, azok szerint a unokatesom elegge nocsabasz
2013. máj. 22. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
mért ne? egy like nem a vég akkor ne is találkozzon a csaj barátaival? suliba se szoljon hozzájuk? am meg nőcsábász haggyad neki. de azért szerintem szánalmas hogy egy pár like miatt ekkora felfordulás van ezek csaj lájkok b+!!!
2013. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
reg nem sulis az uncsim, sot 30+os
2013. máj. 22. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked ez hol fáj?
2013. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mar megkomolyodhatna. Az egesz csalad ki van ra akadva, ahogy a nokkel viselkedik.
2013. máj. 22. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:

És akkor mivan? Az nem a világvége, attól még nem szakított nem csalta meg édes istenem...

30 elmúlt naés aztán!? Akkor már nem szabad semmit csinálni?

2013. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem azért,de mi közöd/közötök van a nemi életéhez,vagy a párkapcsolatához?


Neked tetszene ha ő foglalkozna a te magánéleteddel?

nem hiszem......

2013. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!