Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy nálam jóval idősebb férfibe aki hitegetett engem. Konkrétumokat nem mondtunk egymásnak mert abból nagy gondok lehettek volna. Viszont teljesen egyértelműek voltak az érzéseink a másik felé. Úgy voltam vele hogy mivel szeretjük egymást megéri várni egy évet. Viszont megtudtam hogy gyereke van. Akkor miért hitegetett engem október óta?

2013. máj. 22. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiatal punci nagy hatalom.:)
2013. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert tudta hogy kis butus vagy és tudta hogy vonzódsz hozzá, így nem volt nehéz hülyére vennie.
2013. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szó sem volt szexről...szerelmesek voltunk/vagyunk. Ő nem tudja hogy tudok a gyerekről. Nem az a baj hogy szerelmes hanem az hogy hagyta hogy én beleszeressek...
2013. máj. 22. 16:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Kis butus...igen talán az vagyok. Minden érzelmemet belefektettetem ebbe. Most olyan üresek érzem magam.
2013. máj. 22. 17:01
 5/10 anonim ***** válasza:

imponál neki és attól hogy nem jött szóba a szex még tervezhette

hülye lett volna lerohanni,inkább szépen építgette a dolgot,ha az elején megdug akkor nem lett volna hosszú a dolog,de ha hagyja hogy belé szeress akkor ott lehetsz hosszútávon mint szerető,elvégre ha valaki szeret egy embert sokkal több dolgot eltűr,valószínűleg ez járt a fejében

2013. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Arra van esély hogy ő bármikor is szeretett vagy érez irántam valamit? Vagy csak d.gni kellettem volna? Szerelmesnek érzem magam még mindig ettől függetlenül és szerintem úgy teszek majd mint aki nem tud semmit. Szóval teljesen hülye vagyok azt hiszem......
2013. máj. 22. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb nálad? Mondjuk szerintem csak le akart fektetni...
2013. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
picit több mint tíz évvel. viszont ezektől függetlenül nagyon belsőség volt a viszonyunk. barátok vagyunk.
2013. máj. 22. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy pasi vajon mit akarhat egy nála 10 évvel fiatalabb lánytól...? Én is voltan ilyen helyzetben... Csak le akar veled feküdni. Ha kíváncsi vagy az én esetemre írj üzenetet...
2013. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam...
2013. máj. 22. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!