Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányos pasik, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos pasik, akik egyfolytában kibúvót keresnek! Mit szóltok ehhez? (kép)

Figyelt kérdés

Lányként már nagyon elegem van a nap mint nap kiírt kérdéseitekből. Én sem voltam magammal megelégedve, hát tettem érte, hogy szebb legyek. Sportoltam (még kéne, de folyamatban van továbbra is) és változtattam még néhány dolgon. Ti miért nem kezdetek valamihez?


Itt ez a kép. Szerintem 10-ből 9 nő azt mondja rá, hogy jó pasi lett.

[link]


Nem akarok senkit sem megbántani, de azt gondolom, elég volt a "Vékony vagyok és sosem lehet szép barátnőm, igaz?" című kérdésekből.


2012. okt. 31. 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Magadrol tegyel fel akkor egy "before" es "after" (elotte es utan) kepet, hogy lassuk te mit haladtal! Amugy igazad van.
2012. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 Cpt. válasza:
Jogos :P
2012. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
De mit érnél azzal, ha látnál engem? Ha nem félnék attól, hogy az ismerőseim itt lehetnek, tennék fel.
2012. okt. 31. 20:36
 4/61 anonim ***** válasza:
25%
Eleged van a kérdésekből? NE OLVASD! Problem solved.
2012. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet a kérdésre válaszolni?
2012. okt. 31. 20:40
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lányok engem visszautasítanak, soha nem szokták megindokolni, mi velem a baj, így honnan tudjam, min kellene változtatnom?! Nagyon sokszor van olyan, amikor szó nélkül eltűnik a lány a netről is, pedig előtte azt írta, hogy szeret... Ilyenkor mi van?!
2012. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
97%
Minden fejben dől el. Nem kell hozzá hónapokat, éveket sportolni, hogy valaki sikeres legyen a nőknél. Egyszerűen meg kell tanulni érteni a nőkhöz. Van sportoló ismerősöm (3 éve gyúr), nagy melák, 45-ös karja van és alig mer csajozni. Vannak jónéhányan így, szóval nem egyedi az eset. Itt bukik el a gondolatmeneted, kérdező. Mi van azokkal, akik jól néznek ki, de nőkhöz nem mernek szólni? Igazából a kicsik és rondák problémája is ez. 100%, hogy találnának maguknak párt, ha igazán keresnék, vagy kinyitnák a szemüket és vennék a jeleket.
2012. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
#6: Ennyi...
2012. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
Elkezdtem edzeni, jelenleg is csinálom. De az, hogy jobban néz ki testem, mint az átlag nem ad gyógyírt arra, amit a múltban kaptam...
2012. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen igazad van...
2012. okt. 31. 20:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!