Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar csajok többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar csajok többsége miért nem tud öltözködni?

Figyelt kérdés
A legtöbb csaj itthon iszonyat ízléstelenül öltözik, semmi érzékük (tudásuk) nincs ahhoz, hogy az alakjához megfelelő ruhát válasszon. Büszkén viselik a kibuggyanó hájakat, a széles vállakat hangsúlyozó darabokat. És akkor még nem beszéltem olyanról, hogy stílus. Miért okoz nehézséget a magyar csajoknak elsajátítani ilyen alapvető dolgokat?
2013. máj. 22. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mindenkinek mást jelent a stílus

ha megtalálod az A Nagy Őt és nem tetszik a stílusa akkor inkább nem is állsz vele szóba?

Nagyon a külsőségekről szól már itt minden

2013. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sok a testkép zavaros, én is nálamnál 3 számmal nagyobb cuccokat hordok és nem tudom belőni a méretet.


EZ hasznos lehet mindenkinek:


[link]

2013. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem értek egyet az elsővel. A stílus igenis fontos, fontosabb a szépségnél is, mert sokat elárul a belsőről.
2013. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán ők egy másik alapvető dolgot sajátítottak el, és hirdetik ezzel is: nem ez számít, nem ebből állnak ők. Minél többen vannak, annál inkább igazuk lesz.
2013. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

mindenkinek más a stílusa,most akkor mindenki legyen plázap*csa vagy mi?

rocker vagyok de adok magamra,nem hiszem hogy csak ezért kevesebb lennék mint a többi nő,ha ennyire beszűkölt a gondolkodásotok akkor komoly gondok vannak veletek

2013. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem a stílus a gáz, hanem sok az igénytelen.

99%nak tiszta bőrkeményedés a talpa meg kopott a körmén a lakk!

2013. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert inkább a vetkőzéshez értenek.
2013. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk a boltokban már vagy 2 éve alig-alig találok olyan ruhát, ami tetszik, nekem a mostani divat sem jön be. De hát mit csináljon az emberk, ha szinte minden 2. üzletben ugyanazok vannak.

Mondjuk az nekem sem tetszik, hogy ha valaki kövér és ilyen nagyon tapadós cuccokat vesz fel, sokaknál valahogy nincs meg a helyes testkép. Ettől függetlenül ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem, mit szeret hordani, vagy miben érzi jól magát, semmi közöm hozzá.

2013. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is széles a vállam, most akkor az szerinted ronda? csak mert sikerem van a pasiknál úgyhogy nem hiszem hogy baj lenne :D
2013. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Külföldön sem tudnak, ott is felveszik ugyanúgy a tapadós felsőket, "cicanadrágot" (=leggings-t), meg az egyéb előnytelen ruhadarabokat. Mondjuk engem nem zavarnak, felőlem úgy öltözködik mindenki ahogy akar, bár egyszer láttam olyat, hogy a nő lehetett simán több mint 100 kiló, és haspóló volt rajta - az érdekes látvány volt.


Stílusérzéke meg nem mindenkinek van, én is inkább letudom a dolgot azzal, hogy nagyrészt a H&M-ből öltözködöm, meg ha lehet nem egyedül vásárolok, úgy nagyon nem lehet mellélőni. Vannak azért az öltözködésnél fontosabb / érdekesebb dolgok is.

2013. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!