Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm átjön nálunk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm átjön nálunk hogy szexeljünk szerintem pontosabb megfogalmazás mint a hozzánk. Szerintetek?

Figyelt kérdés
elvégre ha nem otthon vagyok hanem havernál akkor is mondhatom hogy hozzánk. hozzám meg a haverhez :D. De a nálunkat csak az ember otthonára értik. (a szex csak hogy témába vágjon és ne töröljék xD)

2013. máj. 10. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

csakhogy nem ettől függ... nyelvtanilag helytelen... ha itthon vagy akkor mondhatod, hogy "nálunk van kaja", de azt bárhol vagy, nem mondhatod, hogy "hozzánk van kaja".. mivel a hozzánk az célt közöl, nem helyszínt

nálunk fog dugni a barátnőm.. igen.. és átjön hozzánk.. vagy nálam fog dugni, hozzám jön..


nálam jön.. nem, mert nálad már nem jön, hiszen ott van:D

hozzám fogunk dugni.. ez meg már kicsit busis:D

2013. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az elmegyek benini is helyesebb szerintem mint a elmegyek benihez hisz azzal hogy azt mondom benini azt is elárulom hova azzal hogy benihez pedig csak azt hogy oda ahol ő van szóval ez hogy helyesebb :)? szóval átmegyek benini vagy átmegyek benihez :)?
2013. máj. 10. 14:08
 3/13 anonim ***** válasza:

mi az hogy benini?:D nem értem..

és benihez.. bár lehet, hogy én vagyok a túl konzervatív:D


megtudhatnám amúgy hány éves vagy?:D

2013. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
18. Megjegyzem a helysírás ellenőrző az oldalon a benini-t nem míg a benihez-t pirossal aláhúzza. szóval :)?
2013. máj. 10. 14:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Úristen... A nyelvújítást hagyd meg másnak és tanuld meg szépen azt, amit a tanárnéni tanít.
2013. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mert a beni mint szó, azt nem tartja értelmesnek:D nemtom mi az a benini.. biztos valami trópusi gyümölcs..:D

ha 18, akkor elméletileg most volt meg az érettségi... remélem a hagyományos módon ragoztál:D

2013. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem ne erőltesd a nyelvtant.. Amit itt leműveltél, az nekem egy életre sok volt.

2013. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

szóval miről akarsz kérdezni

a barátnőd átmegy hozzád és a barátodhoz dugni? 3 felállás

nem igazán tudom, mert v Te vagy értelmes én hülye v fordítva

nem mondom, hogy nem kizárt, de egyszerűen nem igazán tudom, hogy sokat szívtál v ittál, de gondod van N

2013. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hallottam már ezt a kifejezést román és roma származásútól is, megértem így is, de nem így kell !!!
2013. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8-as! A kérdező nem tudta, hogy van Tudomány - Helyesírás kategória, ezért írt ide. Nem akar megtudni semmit a hármas felállásról, egyszerűen csak kasu.
2013. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!