Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő hogy egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő hogy egy 15 éves lány tetszik? 22f

Figyelt kérdés

Ismerem már nagyon régóta de csak néha beszélek vele.

Nagyon aranyos lány de nem tudom hogy érez e irántam valamit. Hogy deríthetném ki?

Randira nem akarom hívni, nem akarok beégni, pedig akár most is ráírhatnék facen.


2013. máj. 22. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem gondolod, hogy lassan családot kéne alapítani barátom?
2013. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kezdjél el vele facen beszélgetni, majd hívd el randira (pár év múlva, most még "kisgyerek"). Amúgy ha felnőttek lesztek nem lesz baj (szüleim között is 7 év van , sőt a pléj bój alapítója és a "csaja" között is van vagy 60-70 év) .
2013. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
neem:) szerintem nem vészes:D én 15 vagyok és nekem is tetszett egy 23 éves fiú:Pp
2013. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pár év múlva?:D lehet hogy 1 év múlva lesz barátja....ki tudja...


Amúgy nem akarok most még családot alapítani

2013. máj. 22. 18:59
 5/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Elég gáz. Mi bajod a kicsit idősebb lányokkal?
2013. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Elég gáz. Mi bajod a kicsit idősebb lányokkal?"


Elég gáz. Mi bajod a kicsit idősebb lányokkal?

2013. máj. 22. 19:04
 7/13 A kérdező kommentje:

Elég gáz. Mi bajod a kicsit idősebb lányokkal?


Nekem semmi, de nekik lehet mert nem kellettem a 18 éves lánynak...

2013. máj. 22. 19:04
 8/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Egy 18 évesnek nem kellettél, ez nem jelenti, hogy a többi se akar. :)
2013. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Minél fiatalabb, annál naivabb és tapasztalatlanabb -> annál könnyebben megszerezhető.

Neked csak annyi a bajod, hogy nem szereted a kihívásokat, mert nem vagy elég hozzájuk, ezért a könnyebb utat választod.

2013. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az 1-es ritka nagy idióta. Még a csajokat sem szokták ezzel cseszegetni 22 évesen, nemhogy a srácokat.

Nem elítélendő. Sok fejlett 15 éves van ma már. Én 24 évesen jöttem össze egy 17 éves lánnyal, ugyanennyi volt a korkülönbség. Szóval emiatt ne aggódj! Próbáld meg, aztán majd kiderül!

2013. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!