Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a fiatalabbakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a fiatalabbakat?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy pl.: egy fiatal (13-14-15) leszbikus lányt elítéltnek azért mert ilyen fiatal. Meg vegyük azt hogy egy 'kívül álló' beleköt abba hogy leszbikus vagyok, azért mert ilyen éretlen fejjel én nem lehetek tisztába az orientációmmal-.-"" nem értik meg hogy ez már születéskor eldől nem csak a hasamra csapok és kijelentem hogy én mától biszexuális vagy leszbikus leszek. Így főleg ismerkedni nehéz, ha a koromról kérdeznek azt kerülgetem mert félek hogy így nem fogok neki "tetszeni" . 13/l/l

2013. máj. 22. 20:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
9%
ja születéskor eldől...persze...
2013. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

"ja születéskor eldől...persze..."


te mikor döntötted el, hogy heteró leszel?

2013. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%

Gyerekkor során a téged ért dolgok, traumák hatására alakul ki az identitásod, amugy én senkit nem ítélek el azért mert fiatalabb

F

2013. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
14%
hát nem születéskor, az egyszer biztos
2013. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%
Mert 13-14-15 éves korban ez lehet szimpla kíváncsiság is. főleg lányoknál.
2013. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
6%

Még egyszer utoljára leírom.

Mindenki maga dönti el, hogy mit mibe akar dugni.

És igen, én döntöttem el, hogy mi leszek, mert láttam hogy van barack és körte. Mindegyiket megszagoltam, bele persze nem haraptam és a barack tetszett meg, így ezt eszem rendszeresen.


EZ


EGY


EGYÉNI


DÖNTÉS


(sok felkiáltójel)

2013. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6%

azert dragam, mert 95% ban hulyeseg, amit mondasz. en is voltam 13 eves, es keozeltem magamat leszbinek. de ez hulyeseg, ilyenkor meg keresik a gyerekek az egyeniseguket, es altalaban azt kepzelik be magukrol, h leszbik (lanyok!), h ezzel is kulonlegesebbek legyenek.

tovabba, lanyom! 13 evesen te hova akarsz csajozni/pasizni? egyenlore rakd ossze magadban a helyes ertekrendet, aztan 18 evesen esetleg, ha belebotlasz egy fiuba...de igy direktbol keresni vlkit magad melle...baromsag. szornyu a kamaszkor! sajnallak!

nem vagy leszbi! foleg, ha igy felhivod ra a figyelmet!

2013. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
2%
Ki sem alakult a személyiséged,ilyenkor a lányok,fiúk kíváncsiak nem dől el,hogy fiúkat,vagy a lányokat szereted,majd 18-19 éves korod után,addig teljesen természetes ha érdekelnek a lányok.
2013. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

a barack tetszett meg...pontosan...azért választottad mert az tetszett meg...szóval? :D

de amúgy valamilyen szinten igazuk van abba, hogy sok lánynál ez később megváltozik, ezért azt gondolják, hogy a többségnél így van

2013. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

OMFG . Ha nem ismersz mi a f.sznak mondasz ilyeneket. Jó kamaszkorom van, vannak barátaim, szüleim, egy nagyon jó iskolába járok és az eredményeim is jók. Sőt, még nővérem is van, akit szeretek és ő is engem. ÉS A TETSZENIT NEM ÚGY ÉRTETTEM HOGY ÚGY TETSZENI, HANEM NEM LESZEK NEKI SZIMPATIKUS, ESETLEG ELÍTÉL A FÖNT EMLÍTETTEK MIATT.!


A másik pedig, azt hiszem 1. kérdező: az identitás tök mást jelent.



A sok inteligens embernek pedig üzenem: az orientáció nem választható. És igen, sokszor van hogy egy össze zavarodott tini már-már beképzeli magának hogy ő meleg. De azt akit már 5 éves korában a lányok érdekelték, annak ellenére hogy mindig a rendes papa-mama szerepet látta abból ne próbáljuk kiölni ezt. Ha ő így érzi teljesnek magát?

2013. máj. 22. 21:09
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!