Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a fiatalabbakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a fiatalabbakat?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy pl.: egy fiatal (13-14-15) leszbikus lányt elítéltnek azért mert ilyen fiatal. Meg vegyük azt hogy egy 'kívül álló' beleköt abba hogy leszbikus vagyok, azért mert ilyen éretlen fejjel én nem lehetek tisztába az orientációmmal-.-"" nem értik meg hogy ez már születéskor eldől nem csak a hasamra csapok és kijelentem hogy én mától biszexuális vagy leszbikus leszek. Így főleg ismerkedni nehéz, ha a koromról kérdeznek azt kerülgetem mert félek hogy így nem fogok neki "tetszeni" . 13/l/l

2013. máj. 22. 20:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
13%
Mit pattogsz??13 évesen egy éretlen gyerek vagy,személyiséged is kifejletlen,13 évesen még nem dől el,hogy leszbi leszel vagy sem,mondhatsz akármit a 0 élettapasztalatoddal...
2013. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
7%
Tudod, hogy mit jelent a leszbikus kifejezés? Egyáltalán van fogalmad erről?
2013. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Miért és te hány éves lehetsz hogy GyK-n azért pattogsz egy 13 évesnek hogy ne pattogjon?



Tudom mit jelent, hogy egy nő szexuálisan vonzódik egy másik nőhöz.



Köszönöm a válaszokat.:) (tényleg) és elnézést a hangnemért.

2013. máj. 22. 21:45
 14/29 anonim ***** válasza:
86%
Szia:) igen nagyon sokan mondják sajnos:/ és én se értem miért hisz nem látnak a fejünkbe nem tudják mit gondolunk/érzünk csak ráfogják a hormonokra meg ráfogják a kiváncsiságra arra hogy még te se tudod mit akarsz blabblabla.... én kb 11 voltam mikor elkezdtem sejteni hogy valami nincs rendben 13 évesen már tudtam hogy nem érdekelnek a fiúk. Most 15vagyok és semmit nem változtak az érzéseim talán annyit hogy mostmár jobban felmerem válalni és nem az érdekel ki milyen pisisnek néz ezért én tudom mit akarok és Te is tudod ne az érdekeljen h mások mit látnak a fejedbe főleg olyanok akik nem is ismernek Téged. :)
2013. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg mindenki foglalkozzon a maga dolgával. Nem ismeritek, nem kell mindjárt leszólni. Lehet hogy több élettapasztalata van, mint bármelyikünknek itt együttvéve. 13 éves koromban már régen vezettem a háztartást egyedül, mert anyám volt olyan kedves, hogy napokra, hetekre nem jött haza, helyette elitta a pénzt, apám meg 3 éves korom óta lesz*r. Kíváncsi vagyok nektek volt e ilyesmi élettapasztalatotok ;) mégis normális, értelmes, jól tanuló lány lett belőlem. Nade ez más tészta.

A lényeg az, hogy a kérdező írásmódjából és fogalmazásából ítélve a koránál jóval érettebben gondolkodik, úgyhogy lehet, hogy igenis tisztában van az orientációjával. És vicces, hogy éppenhogy elítélitek azért, amilyen, pedig pont erre szeretne választ kapni, hogy miért. Gratulálok :D

Később lehet változni fog, leszbikusból biszex lesz, de ha ő most így gondolja, akkor így kell elfogadni. Ne akarjatok már mindenkit átnevelni, meg beleszólni abba mit gondol magáról, nézzetek magatokba, és ha nálatok tiszta a szennyes, akkor mehet a pattogás!!


18/L

2013. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Az érthető, hogy óvatosan kezelik még ilyen korban az emberek a dolgot, hiszen ilyenkor tényleg sokan nem tudják még, hogy mit akarnak, csak kavarognak az érzéseik és nem állapodnak meg egy ideig.


Ez egy dolog, ilyen sok esetben van, viszont arra is pont úgy van példa, hogy valaki már kiskorától fogva tisztában van a dologgal.


Engem sosem érdekeltek a srácok, egyszer nem fordult meg a fejemben se 11 évesen, se 13 évesen, se most 18 évesen. Teljesen biztos vagyok magamban.


Így én nem zárom ki a lehetőségét, hogy te is tudod mit érzel és így is van, de értsd meg, hogy sokan nem gondolják át ennyire a dolgot, főleg azok, akik nincsenek benne és fel se fogják az egész leszbikus/meleg ügyet.

2013. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
3%

kicsi lany! ha a banto valaszokat nem tudod szo nelkul hagyni, akkor nem is alakulhatott benned meg ki semmi!:) lesz majd velemenyed, es eserleg megtanulod tartani a szad, meg ha masok provokalnak is. most meg az sem fejlodott ki, h kihez vonzodsz. minek foglalkozol ezzel? nem tok mindegy? tenni nem tudsz ellene semmit. inkabb tanulj meg, ha mar azt allitod magadrol, h jo eredmenyeid vannak. menj el lovagolni, a nagyszajuakhoz, az valo.egy 13 eves ne hasznaljon meg olyan szot, h szexualisan vonzodik mashoz, mert fura! nem normalis dolog! barbizz meg!

tovabba a leszbi nem azt jelenti, hogy meg akarsz dugni par csajt, mert akkor en olyan biszexualis vagyok, h ihaj! a leszbi azt jelenti, hogy csak lanyba szerelmes. (ezutan persze johet a nyalakodas, de inkabb a szerelem a lenyeg!) gondoltal mar bele, milyen egy lanyt megcsokolni? te szoktal lanyokrol almodozni? gondolkozz el, es valaszalj TE MAGADNAK!

2013. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%

Kisgyerekként már én is tudtam, hogy a lányok vonzanak, mégis elég sokáig úgy csináltam mintha a fiúk érdekelnének. Sokan épp azért nem állapodnak meg fiatalon az egyik nemnél, mert a környezetük azt várja el tõlük, hogy az ellenkezõ nemet szeressék, és próbálnak megfelelni. Gõzük sincs az embereknek, mennyire megnehzeítik azzal az életünket, hogy nem vesznek komolyan, hogy nem hiszik a vonzalom egy elemi erõ és nem tehetünk róla, mire vágyunk. Hiszen mindenkinek fontos, hogy szeressék, sokan képesek ezért még a saját érzéseiket is megtagadni, és boldogtalanul élni.

Számomra csak az a kérdes, hogy hány évesekkel szeretnél ismerkedni. Mert én nem ítéllek el, de nagyon nem szeretek úgy ismerkedni, ha valaki eltitkolja a korát. Egy tizen-huszonéves ugyanis szerintem nem baló egy harmincashoz-negybeneshez. Inkább azt ítélem el, aki idõsebb és a fiatalokra vadászik, mert azokkal még azt tehet, amit akar.

2013. máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Manapság nem is értem miért bonyolítják túl ezt a dolgot.13 éves vagy még csak most serdülsz,kíváncsi vagy,most ismerkedsz a világgal,13 év alatt igen minimális élettapasztalatod van,és ezt abból szűröm le amit a családodról,és az életedről írtál.Az,hogy felmerül,hogy milyen szép egy lány,hogy úgy megcsókolnád,vagy lefeküdnél vele és ezen agyalsz az teljesen természetes sőt a lányok nagyrésze volt,van így élete során,mivel a nőknek nagy százaléka biszexuális.Kijelenteni egy gyerekről,hogy mégpedig Ő leszbikus nem lehet,és nem is szabad.Az,hogy az egyik válaszoló 15 évesen is ezt érzi az is természetes,13-15 éves között azért nem túl sok a különbség az érettség terén.Nagy divat manapság a melegség,és lássuk be az.A másik 13 évesen neked nem ezzel kellene foglalkoznod,hogyan fogsz ismerkedni,barátkozz,ne párkapcsolatot akarj mert az még nagyon korai van még 5-6 éved,hogy végleges legyen melyik nemhez vonzódsz,hidd el 16-17-18 évesen fél év alatt rengeteget fogsz érni,fejlődni,változni.13 évesen tanulj,sportolj,legyen hobbid,barátkozz,játsszál a barátaiddal,olvass sokat,ismerd meg önmagad,utána évek múlva gondolj csak a párkapcsolatra,mert nincs rá szükség még hidd el nekem,felesleges,persze vannak gyerekszerelmek,de akkor is felesleges a komolyabb párkapcsolat és korai is.Fogadd el,hogy itt főleg felnőtt emberek válaszolnak neked akik átestek ilyenen.A másik válaszolóra reagálva,nagyon sok mindenen átestem gyerekként,sok mindent tapasztaltam,volt nekem is időszakom,mikor a lányok is vonzottak,hamar fel kellett nőjek,és azt kell mondanom a 23 évemmel több élettapasztalatom van,mint sok 30-40 évesnek,szóval ezek alapján mondtam amit mondtam.
2013. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

17/19 -nek. : én nem beszólogattam a sértegetőknek, pusztán kifejtettem a véleményem.


Az egyik válaszolónak (nem tudom hányadik, bocsi) : egy lányba lettem szerelmes. És igen, egy 13 éves is lehet szerelmes :) főleg úgy, hogy érettebb vagyok a koromnál és helyén tudom kezelni a dolgokat. :)


Nem, nem 40 évesekkel ismerkedtem-ismerkedem.:D max.16-17. És nem az hogy titkoltam a koromat, ugyanis már az elején tisztáztam. Csak kellemetlenül éreztem magam :/

Értelmesebb válaszolóknak pedig köszöm

2013. máj. 23. 17:03
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!