Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meddig várnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig várnátok, hogy találkozhassatok egy neten megismert lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés
Már jó pár hete levelezünk egy lánnyal, és a múltkor felvetettem neki, hogy találkozhatnánk, persze nem randit kértem, csak amolyan "kötetlen" beszélgetés lenne, beülnénk valahová, és személyesen is megismerkednénk. Hozzáteszem, még nem "láttuk" egymást, vagyis nem küldtünk képet egymásnak, tehát eleve nem is kérhetnék randit, másrészt meg így nyilván nincsenek meg a külső miatt kialakuló "előfeltevések". Azt válaszolta, hogy még ne, mert fél, hogy csalódást okozhatnánk egymásnak stb. Ugyanakkor viszont meg roppant pozitívan állt hozzám, úgy érzem, megértjük egymást, kicsit mintha "felnézne" rám, és egyszer azt írta, hogy szinte várja a leveleimet. Szeretnék már végre vele találkozni (és azt hiszem, ha a külsőt illetően is meglenne a kölcsönös vonzalom, akkor elgondolkoznék egy komoly kapcsolat lehetőségén), de nem szeretném siettetni, viszont így se jó, hogy ennyit kell várnom. Igaz, mindketten kicsit "bizalmatlanok" vagyunk, de elég sok mindent megbeszéltünk, és nem igazán értem, mitől fél annyira, hogy még egy "szimpla" beszélgetésre is ennyire nehezére esik eljönni. Pedig szerintem néhány hét után ennek már meglenne a létjogosultsága. Szóval ilyen esetekben mennyi az "átlagos" "várakozási idő", meddig szokás várni, amíg összejön egy ilyen találkozó? Néha megfordul a fejemben, hogy hagyom a francba az egészet, és nem erőltetem a találkozást, viszont másrészt úgy érzem, nem lenne szabad kihagynom, főleg ha esetleg egy komoly kapcsolat reménye is felmerülhet. Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan lehetne kicsit előrébb mozdítani a folyamatot? Megköszönném a normális, értelmes válaszokat.

2013. máj. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hét az a max tovább nem várnék nincs értelme.
2013. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elég sokat agyalsz a dolgon, ahhoz képest, hogy azt sem tudod kivel beszélgetsz :). Küldj neki egy képet, aztán majd ő is küldd. Lehet, hogy attól a pillanattól már többet nem is akarsz vele beszélgetni :D
2013. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Találkozó előtt mindenképpen cserélnék képet és akkor megtudhatod, hogy van-e értelme találkozni, mert lehet, hogy jól elbeszélgetsz vele, de ha nem tartod külsőre vonzónak, akkor az a komoly kapcsolathoz kevés.

Egyébként pedig 2-3 hétnél többet nem várnék az első személyes találkozóra. 31N

2013. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, jelen állás szerint elég lenne az is, ha csak egy szimpla "haveri" beszélgetés lenne, már pár felhőtlen órának is örülnék, olyan találkozásnak, ahol mindketten jól érezzük magunkat. Régebben kértem tőle képet, és mondtam, hogy természetesen én is küldök cserébe, de ez elsikkadt. Szóval töprengek, hogy mi legyen, de nem leszek okosabb. :S
2013. máj. 22. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyu.Az biztos h kellesz a lánynak.De vszont az első talitól tzrmészetes hogy fél egy kicsit.Mint sokan mások .Azt gondolja hogy mivan ha nem is tetszel neki stb :9 Nem kell még feladni :)
2013. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi egy hónapot vártunk a jelenlegi barátommal. Nem társkeresőn ismerkedtünk meg, csak egymásra találtunk a neten (nem, nem facebookon..), és most másfél éve vagyunk együtt. (:

Szerintem egy-két hónapnál többet várni nem érdemes, ha ennyi idő után sem akar találkozni, nem biztos, hogy később készen lesz rá. Mi lenne, ha kezdetnek küldenétek egymásnak fotókat? Akkor talán könnyebb lenne belemenni ebbe a találkozósdiba. (:

18/L

2013. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányok általában tartanak az ilyen találkozóktól, pláne ha olyannal kell találkozni, akiről még képet sem látott... Szerintem mielőbb ejtsetek meg egy képcserét, csak a miheztartás végett...

Nekem van némi tapasztalatom a netes ismerkedésben. Az elején úgy voltam vele, hogy tök mindegy kivel beszélgetek és mennyire jövünk ki jól én nem nagyon akarnék azzal a valakivel találkozni, mert úgy gondoltam, hogy nem tudnék "felvállalni" egy neten indult kapcsolatot. Aztán megismerkedtem a neten egy fiúval, akivel nagyon nagy volt az összhang és elértünk ahhoz a ponthoz, amikor vagy lépünk és találkozunk, vagy elfelejtjük egymást. Belementem, találkoztunk és egy merő csalódás volt az egész. A srác totál nem az volt élőben, mint akinek mutatta magát... Úgyhogy itt le is zártuk. Utólag már nagyon örülök, hogy nem levelezgettünk még hónapokig, hanem kb 3 hét után találkoztunk, mert akkor még rosszabb lett volna a csalódás...

Úgyhogy én azt javaslom, próbáld meg valahogy rávenni a lányt, hogy próbáljátok meg. :) 18/L

2013. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!