Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az eddigi életedet nézed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az eddigi életedet nézed, az eddig általad megismert embereket, akkor mit bánsz jobban? Hogy valakivel összejöttél, vagy, hogy valakivel nem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 01:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogy valakikkel nem. Persze egymás után, nem egyszerre. :)


21/N

2013. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

akikkel lett volna esélyem összejönni, de nem tettem meg, azokat ma se bánom. van viszont 2 delikvens, akikért nagyon oda voltam, de nem történt köztünk semmi. ez azóta is fájó pont; csak legalább egy csók lett volna, hogy tudjam...

volt egy neten vadászott pasim, na őt akár ki is hagyhattam volna.

összességében a nem jöttünk össze lista a "bánósabb"

2013. máj. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Hogy valakivel igen.
2013. máj. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

azt, hogy valakivel nem


(túl könnyű is volt ez kérdés így, hogy még nem jöttem össze senkivel, mert emiatt a másik opció megbánási értéke nulla)

2013. máj. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igazából bánhatnám, hogy valakivel összehozott a sors, de nem teszem, még ha lelki sérült is lettem tőle, mivel ez is hozzátett a személyiségemhez.
2013. máj. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom egyiket sem .
2013. máj. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyik sem.
2013. máj. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az hogy valakivel nem.Hülye voltam hogy nem dobtam az akkori barátnőmet,mert akkor összejöhettem volna vele
2013. máj. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én miért nem a Hufnágel Pistihez mentem feleségül?
2013. máj. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az utóbbi.

A rossz dolgokból csak okulni lehet míg a semmiről csak ábrándozni.

2013. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!