Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladjam a barátságot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam a barátságot a szerelemért?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek régóta tetszik egy fiú, akinek jelenleg én tetszem.. Ha összejövök vele, a barátnőm szóba sem áll velem többet, ez biztos. Azt is nehezen bocsátotta meg, hogy beszélgettem a fiúval. Én viszont belészerettem, és mindennél jobban szeretnék vele lenni, viszont a barátnőm 14 éve a legjobb barátnőm... Nem tudom, mi lenne velem nélküle, de a fiú minden percben rettentően hiányzik és érzem, hogy kell nekem... Ti mit tennétek a helyemben? 18L
2013. máj. 22. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
a barátnőddel van a baj...miért nem bírja felfogni, hogy most alul maradt?
2013. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem bírja.. Sokszor átverték már, és valahogy ilyen lett..
2013. máj. 22. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azt is nehezen bocsátotta meg, hogy beszélgettem a fiúval."


Ó, hát ez az évezred barátja! El ne dobd!


Ha igazán barátod, akkor le tudtok ülni és megbeszélni. Ha meg nem tudjátok, akkor barátok se vagytok, hiába a 14 év...

2013. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ezt te döntsd el, h a barátnő igazi/milyen barátnő-e. Én fiú vagyok és tapasztalatból mondom, hogy ha az a barát olyan, hogy igazi, ne a fiút válaszd!
2013. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
" Azt is nehezen bocsátotta meg ,hogy beszélgettem a fiúval." Nah huhh.. Nem értem miért nem fogja föl a barátnőd ,h neki már nincs esélye de neked van és elvárja tőled ,h nehogy összejöjj vele...Beszéld meg vele.... Neked van esélyed ,akkor ne tedd tönkre ezt a lehetőséget ha szeret a fiú téged és te is őt, őt meg ha nem szereti az a fiú akkor nem tud mit csinálni keressen mást magának , mert ha eddig nem tetszett a fiúnak a barátnőd akkor nem is fog és ha te nem jössz vele össze majd más fog... a barátnődnek mindenképp mást kell keresnie magának és megérteni ezt az egészet és ha igaz barátnőd megérti és felfogja ezt az egészet akkor továbbra is a barátnőd marad. Ha viszont nem érti meg akkor nem igaz barátnő... Nekem ez a véleményem . :) Sok sikert!
2013. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!