Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri feláldozni a barátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri feláldozni a barátságot a szerelemért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy csaj, akivel nagyon jó barátok vagyunk, lassan már 2 éve ismerjük egymást! De sajnos én kicsit többet érzek mint barátság, de ez inkább félúton van a szexuális vonzódás és a szerelem között! Mit tegyek megmondjam neki? Lassan már fél éve ezt érzem, és nem tudom, hogy mit tegyek, de nagyon féltem a barátságunkat, hogy akár rámenne úgy, hogy kettőnk közt nem lesz semmi!

Mit tennétek a helyemben?

17f


2011. júl. 26. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Várnék. Ha kibírod nélküle, keress mást. Egy barátság szerintem többet ér néha a szerelemnél. Nekem volt egy barátnőm, utána szerelmesek lettünk, majd szakítottunk, és most hozzám se szól.
2011. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is. Majdnem 5évig legjobb barátok voltunk, 3évre visszamenőleg nekem több barátnőm volt, neki egy hosszabb 2évig. Ez idő alatt nem egyszer egymásra másztunk ittasan (szex sose volt!). Egyszer választás elé került, én vagy a barátja és én maradtam alul. Félév után csak összehozott minket a sors, értelmesen megbeszéltük hogy az elmúlt két év hazugság volt, hogy csak barát. Azóta boldogan élünk, sokkal jobb mint eddig bárkivel volt, részéről is. Szóval ha biztos vagy benne, hogy részéről is van e minimális vonzódás szerintem vágj bele.

21F (ő is 21)

2011. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szeintem jól gondold meg!!! Én nem akarlak lebeszélni róla, hiszen a Te életed, de a tapasztalat azt mondatja velem, hogy a barátságot nem túl szerencsés összekeverni a szerelemmel. Nekem legalábbis nem jött be. Utána már nem volt ugyanolyan a barátságunk mint előtte. Bár neked ettől függetlenül lehet hogy bejön!! Sok szerencsét a helyes döntés meghozásához!!! :-)
2011. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság.....
2011. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm is így kezdte, most pedig már 3 éves boldog párkapcsolatban él az akkor jó barátjával. :) tőletek függ hogy mennyire lesz happyend
2011. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

barátságból szerelem - létezik

szerelemből barátság - nem

én egy exe-mmel sem tudtam barátságot ápolni a szakitás után, pedig legtöbbel veszekedés nélkül váltunk el.

2011. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát sajna ez ált. így van
2011. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Férfi-nő között nincs barátság. Egyik fél mindig többet fog akarni, aki kompromisszumot köt egy életre szenvedni fog miatta.
2011. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan barátnőm akit gerekkorom óta ismerek. Nincs köztünk semmi, és nem is lesz.
2011. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

20:45:


Majd felnősz egyszer ...

2011. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!