Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Iwiw-en a Csajok és Pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Iwiw-en a Csajok és Pasik alkalmazásba miért regisztrál egy csomó olyan, aki házas vagy kapcsolatban él és igazából nem is akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyszer pl. Igen-t nyomtam egy hapsira, erre írt nekem, hogy hát én ezt hogy gondoltam, miért nem néztem meg az adatlapját, akkor tudnám, hogy nős. Akkor meg minek vannak oda regelve???
2009. okt. 4. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert unatkoznak
2009. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
de ez nem is azért van,h csajozzunk vagy pasizzunk hanem hf elmérjük ki milyen szexi...
2009. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%
Nekem van barátom, és fenntvagyok a csajok és pasik alkalmazásba. Azért használom h megtudjam h hány embernek teccem. Szerintem aki oda felrakja magát, nem párt akar találni magának, inkább csak kiváncsi arra h ki mit gondol Róla.
2009. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert általában az összes társkeresős baromságba olyanok regelnek akik lósz*rt se akarnak senkitől, csak unatkoznak vagy szeretnek szívatni...
2009. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sok hülye is van, akik nem tudják, hogy mi mire való. Viszont még én is házas vagyok, de már válófélben és azért regeltem, mert szeretnék egy rendes nővel megismerkedni.
2009. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mert kíváncsiak rá, hogy mi róluk a vélemény a másik nem felől...mert egyértelmű, hogy a saját párja azt mondja, ő a legszegszibb, a legjobb, a leghelyesebb....de azért kíváncsi a pártatlan véleményekre is
2009. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így van,egyetértek azokkal,akik a kíváncsiságra voksolnak!:D Énis és a párom is benne vagyunk,de nem vesszük komoylan,meg is mutogatjuk egymásnak,h miylen emberkék szavaznak ránk!:D Meg arra is használjuk,hogy egymást pókoljuk.:P egy kis móka a szürke hétköznapokra!:D
2009. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én csak azért, mert küldtek értesítést, hogy szavaztak rám, és kíváncsi voltam mi ez. De ahogy megláttam töröltem is. Elég hülyeség.
2009. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor arra varrjon valaki gombot, hogy ezek (a "kapcsolatosak") miért jelölgetnek NÉVVEL?!
2009. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez csak egy visszajelzés
2009. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!