Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy leálljon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy leálljon?

Figyelt kérdés

Korábban már feltettem egy kérdést,abban leírtam hogy az egyik barátnőm szerelmes belém,én is bi vagyok,de csak testvérként szeretem,a szerenádon leakart smárolni,ezután beszéltem vele,azt hittem hogy leállt,de pár napja elkezdett írogatni hogy nem lehet senkim,ha valaki megpróbál lefeküdni velem azt megöli,menjünk el külföldre és éljünk együtt.

Szóljak valakinek vagy csak ne reagáljak?

Tudom hogy új mobilszám kéne,de egyenlőre nem lehet mert az iskolába ahová jelentkeztem ezt a számomat adtam meg elérhetőségnek és a diákmunkák miatt sem e-mailt kapok hanem telefonon értesítenek.



2013. máj. 22. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha kismilliószor elmondanád neki hogy "nem érdekelsz mint partner, vili?" ?
2013. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megtettem,ezért kezdett el írogatni és még azt sem veszi észre hogy ez beteges
2013. máj. 22. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb téged fog megölni...
2013. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos van oka rá, hogy ennyire veled akar lenni.. de semmit nem erőltethet rád, ha te nem akarod.. valahogy az értésére kell adnod, hogy egyszerűen nem akarsz tőle semmit, tudom, hogy próbáltad, de akkor próbáld jobban! ne reagálj, vagy legyél bunkó vagy bármi.. mert ha ilyennel fenyegetőzik az már tényleg nem normális.. lehet, hogy jobb lenne ha szólál valakinek!
2013. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!