Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Részletesebben kicsit. 1 hónapja vagyunk együtt, szoval nem igazán gondoltam valami nagyon extrára mint ékszer vagy parfüm, hanem valami olyasmire ami mégis maradandó. Gondoltam rá, hogy sütök neki, de még nem került itthon bemutatásra a srác ezért ez nem aktuális. Segítségként, focizik, imádja a sportokat, tenisz, röpi, de a foci a mindene.
2009. okt. 4. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a kérdésedet...ott van, te magad írtad le, hogy mindene a foci! Evidens, hogy valami focival kapcsolatos dolgot! Ergo: bögre, sál, kulcstartó...
2009. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ilyen dolgai vannak neki.
2009. okt. 4. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:

18. születésnap?

Egy tucat óvszert.

2009. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Különben meg arra is gondoltam, hogy miért ne süthetnél neki? anyukáddal jó a kapcsolatod? Megkérhetnéd, hogy segítsen és közben szépen elmondanád, hogy mi a szitu: hogy megismertél egy srácot, összejöttetek és hát most süttök neki! ;)

Ha pedig nem igazán jó a kapcsolatotok, mondhatod, hogy egyik haverodnak lesz! Csak nem szívecske formájú tortát akarsz sütni?! ( Ha igen, akkor a formát elkérném :P )

Bár ez később necces lehet, ha hosszútávra terveztek a sráccal...

2009. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak valami szexi fehérnemű szettet,és abban lepd meg vele,biztos örülne neki :) 20L
2009. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a barátom 18. szülinapjára egy pólót csináltattam neki, amin egy piros 18as karika volt. :) Nagyon tetszett neki! Ja amugy www.polomania.hu -ról rendeltem.
2009. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3 nap van a szülinapjáig, szoval póló kilőve, amúgy anya tudja, csak még nem mutattam be, fehérnemű tetszene, de 1 hónap azért korai meg nem is voltunk még egymásnál.

Ma eszembe jutott egy ötlet, egy bögre,18as karikával vagy valami felirat és benne egy pici jager mert az a kedvence. Vélemény erről?

2009. okt. 4. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos örülne neki ;)
2009. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!