Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vehetnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vehetnék a barátomnak a 19. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz 27-én a párom születésnapja, és gondoltam veszek, vagy készítek neki valamit, de ötletem sincs mit lehet egy fiúnak. Tudtok segíteni?
2010. jún. 19. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lego, játék autó, motoros kapa
2010. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem lept meg egy striptiz táncal és utána meg egy jo szex
2010. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lepd meg egy luxusprostival. A 19 éves fiúk azt szeretik nem a legot.


Nem mellesleg az ilyenek a leghülyébb kérdések. Te ismered a barátod, vadidegenek nem tudnak jó ötletet adni.

2010. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vmi kaja?
2010. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze, ismerem, de nem mondd hogy olyan egyszerű egy fiúnak ajándékot találni... :/
2010. jún. 19. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem a sztriptiz a legjbb ajándék egy 19.éves fiunak (de persze elég erotikusan:P)
2010. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát... én csak 15 éves vagyok, és a sztriptíz nem igazán kivitelezhető :S
2010. jún. 19. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd meg a hobbiját mit szeret csinálni vmi ahhoz kapcsolódó dolgot. Vagy szervezz neki meglepetés bulit a legjobb barátaival,vagy romantikus este főzd meg neki a kedvenc kajáját vacsi aztán jó sex.;)

Amúgy svájci bicska pasinak jó ajándék lehet, vagy ha cigizik akkor vmi jó kis öngyújtó amibe akár gravirozhatsz is. Vagy ha olyan a kapcsolatotok akkor közös fotoalbum ismerettségetek során felgyülemlett vicces képekről kommentárokkal vagy valami hasonló.

Vagy ha most ugyis nyáron van és van egy kis felesleges pénzed akkor vidd el mondjuk balatonra egy két éjszakára amikor csak ti vagytok meg nemtudom.Szerintem ez is jól esthet neki.

2010. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vagy ha valami filmet nagyon régóta keres mondjuk akkor találd meg neki vedd meg az is szép ajándék lehet mert tudja belőle hogy figyelsz rá,vagy nemtudom..:D utolsovoltam.
2010. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsó válaszolónak. :) hát hobbija az van, csak ahhoz kapcsolódóan nehéz bármit is találni.. aikido-zik és dobol... a svájci bicska nem rossz ötlet:) a Balatonra meg én biztosan nem tudom levinni. Főzni nem igazán tudok :/

Filmet meg nem tudok olyat amit régóta keres, de nem találja, mert mindig mindent megtalál.. ><

2010. jún. 19. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!