Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most, hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most, hogy van?

Figyelt kérdés
Több ember meg dícsért ,hogy milyen szép vagyok kiskoromba meg állitottak és azt mondták olyan szép vagyok mint egy festmény Testvéremnek a Spanyol "barinője" is spanyolol elmondta ,hogy milyen szép vagyok meg minden.Az iskolába meg mindenki a hátam mögött azt mondja ,hogy csúnya vagyok.A fiúk tánc órán szinte sose választanak. Ezt most miért van ja a barátnőm is mondta ,hogy én szép vagyok meg ha nagy leszek akkor igazán gyönyörű leszek.Ezt most miért van?Meg a lányok néha azt mondják ,hogy én a fiúkhoz tartozok inkább. Most szép vagyok vagy nem?
2013. máj. 23. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van kép?
2013. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
képet! meg amúgy is relatív a szépség
2013. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz én azt mondanám lehetséges hogy túlságosan fiús vagy esetleg még nincsenek meg a nőies vonalaid.

23/F

2013. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az édesanyád nem tanította meg neked, hogy a szépség huszadrangú, és hogy másra helyezd a hangsúlyt. Egy darabig ez menni fog, hogy szépségem igy-úgy, aztán ha erős 50-es leszel meg képtelen leszel élni..már ott már nem számít..ott már abból kell élned ami n belül van.És ha belül nincs semmi, akkor elég szomorú lesz a vége..
2013. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Erre csak akkor lehet válaszolni ha látok egy lépet.
2013. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik csúnya nő, mikor fogjátok fel:D Amúgy arra nem gondoltál hogy irigyek?
2013. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
me (11 lány) (kér ne bántsatok így is nagyon rosszul esett amit eddig mondtak a rosszat akaró emberek) : [link] [link] [link]
2013. máj. 23. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, aranyos kislánynak tűnsz.
2013. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem vagy gáz, csak híznod, gömbölyödnöd kellene.
2013. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még,de már most tényleg szép vagy. Még 5 év és minden srác téged fog választani tánc órán.:))
2013. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!