Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan "praktikákat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan "praktikákat" mondani, hogy a barátomat holnap levegyek a lábáról?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és még szűz. Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Mielőtt megkérdezné valaki, azért nem feküdtünk le még, mert nem volt alkalmunk(csak hozzá mehetünk, heti egyszer megyek át hozzá, és MINDIG van otthon valaki). Nagy valószínűséggel nyáron fogunk lefeküdni, mert akkor már megoldható lesz.

Addig meg marad a többi dolog. Holnap valahogy nagyon le szeretném venni a lábáról szexuális értelemben:). Így van valami tippetek, hogy mit tudnék tenni?


2013. máj. 17. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A szopás elég jó tipp.
2013. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól sz.op.d le!

Vegyél minit, akár bugyi nélkül, hogy alád tudjon nyúlni!

2013. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsô jól mondta.
2013. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!