Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Djsonik kérdése:

Srácok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Amikor látok egy szép csajt elkezdek ismerkedni vele, hogy legyen köztünk valami mert vonzónak találom. És mikor már ott tartok hogy lenne köztünk valami, bekattanok és megváltozik a véleményem, röviden mindig az kell amit nem kaphatok meg. Ez csak egy korszaka a növésnek és kinövöm, vagy egyéni hülyeség?:o
2013. máj. 24. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Te amúgy tipikus olyan vagy ahogy leírtad.. De majd kinövöd.
2013. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.:D De ez idegesítő, mert elmondás alapján jóképű jó testű srác vagyok, ebből adódóan szeretnek a lányok viszont nem nagyon tudok így komoly kapocslatot kialakítani ezzel a "gondolkodással".
2013. máj. 24. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs szerencsés természeted. De lehetsz még szerelmes, és akkor megváltozhat.
2013. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 évesen, nem hinném hogy 2 évnél tovább bírnád.:D Főleg úgy hogy addig kell amíg meg nem kapod. Amúgy minden tininél szinte így van. Ahogy már írtam ki fogod nőni idővel:D
2013. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, csak lány..:S ez egy borzalmas tulajdonság, remélem, hogy kinövöm, bár már 20 vagyok.:S
2013. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utálom magam emiatt.:/
2013. máj. 24. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
totálisan ugyanez vagyok csak lányban! :DDD ezért nekem sincsenek hosszú (normális) kapcsolataim, pedig mindig ott vagyok hogy milyen jó lenne már, ha meg van egy srác,akivel összejöhetne, kis idő múltán már nem kell. nagyon rossz.
2014. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!