Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Vagy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Vagy ezt csak a hormonok teszik?

Figyelt kérdés
Pár hete történt az egész. Egy nagyon furcsa álmom volt. Olyan, amiben egy lánnyal randizok (ami azért érdekes , mert én is lány vagyok). Azt mondtam neki, hogy szeretem, megfogtam a kezét, és meg is csókoltam, ami csak ébredés után akasztott ki nagyon. Azóta viszont úgy érzem, mintha nem csak a fiúkhoz, hanem a lányokhoz is vonzódnék. Nagyon igyekszem ezt az érzést elfojtani, nem is gondolni rá, hiszen ha nagyobb koromban is ez lesz, az egész családom nagyot csalódna bennem, hiszen nem így képzelik el az életemet. Mit gondoltok? Ez csak átmeneti állapot? Ha nem, akkor fogadjam el magam, vagy még próbáljam palástolni az érzéseim? Előre is köszönöm a válaszokat. (13/L).

2013. máj. 24. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még kár ezen aggódnod.
2013. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ez csak átmeneti állapot, és az álom miatt érzed úgy, hogy a lányokhoz is vonzódsz. Némelyik álom nagy befolyással bír, hisz az agy állítja elő. Próbálj meg nem ezen gondolkozni, verd ki a fejedből. Nem szabad, hogy ennek hatása legyen a későbbi életedre. Minden jót kívánok, és ne feledd, te döntesz !
2013. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt rengetegszer, hidd el, elmúlik (vagy megerősödik).
2013. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy rágjam meg a hormonjaidat.
2013. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"az egész családom nagyot csalódna bennem, hiszen nem így képzelik el az életemet. Mit gondoltok?"


Nekik szeretnél megfelelni, vagy szeretnéd úgy élni az életedet, ahogy te akarod? A kérdés az, hogy te hogy képzeled el az életedet, nem más. Te éled, a te életed, nem másé. Ezt sose felejtsd el.

2013. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!